Debian fórum

Debian fórum => O tomto fóru => Téma založeno: Petr Krčmář 06. 08. 2012, 22:36:56

Název: Druhý sraz uživatelů Debianu a dalších dister, tentokrát v Liberci
Přispěvatel: Petr Krčmář 06. 08. 2012, 22:36:56
Zdravíčko, jak mi bylo přiděleno v jiném vlákně, mám za úkol proměnit myšlenku na druhý sraz v realitu. Na minulém srazu jsem navrhl Liberec a byl jsem jednohlasně odsouhlasen. Čili: Navrhuji termín 14. - 16. září. Jestli budete moc proti, tak můžeme posunout na později. Ubytování pak zařídím, je varianta kemp ve městě nebo můžu poptat nějakou ubytovnu/levný hotel. Připravím i nějaký veselý program s poznáváním města a okolí. Doufám, že vás přijede víc, protože čím víc rootů, tím víc legrace :-). Co vy na to?
Název: Re:Druhý sraz uživatelů Debianu a dalších dister, tentokrát v Liberci
Přispěvatel: Roman Horník 07. 08. 2012, 03:16:45
No konečně ses taky rozhoupal :)

V současnosti nemůžu přítomnost svý maličkosti na srazu slíbit, ačkoliv bych byl MOC rád, kdybych tam nechyběl.

Jinak lidi, jak byl sraz v červnu, moc se nás tam nesešlo, i když nás bylo dost na to, abysme se od začátku do konce perfektně bavili. Měl jsem jedinečnou možnost přivítat a následně i poznat lidi, jež vy znáte prakticky jen z textu, a to prosím osobně a naživo. I spousta z vás tu šanci měla, jenže jste ji zahodili do keramickýho křesla a spláchli, čímžto jste udělali fatální chybu, neboť se jedná bez nadsázky o špičkový lidi.

Petr vám dává jedinečnou šanci vaši kritickou chybu napravit, můžu vám slíbit, že se s ním po dobu trvání srazu určitě nebudete nudit, je fajn a je s ním sranda, stejně tak i s ostatními, co na předchozím srazu přítomni byli.

Čím víc vás tam bude, tím líp.


P. S.: ani na chvilku jsem nelitoval, že jsem na srazu byl, jen mi dosud je líto toho, že trval jen krátce, i skutečnosti, že slibotechny se neuráčily přijet.
Název: Re:Druhý sraz uživatelů Debianu a dalších dister, tentokrát v Liberci
Přispěvatel: Petr Krčmář 31. 08. 2012, 10:41:27
Nějak jsme to celé zazdili. Navrhuji vymyslet nový termín a rozjet závazné přihlášky, abychom s tím pak pohli a mohli rezervovat ubytování. Mám vymyšlené ubytování i nějaký program, chce to nějaký rozumný víkend. Sem s návrhy!