Intel Atom N2600 a podpora jadra v Debianu Wheezy

Založil MOJE1975, 21. 09. 2013, 12:17:38

Předchozí téma - Další téma

MOJE1975

#15
Nechtel by jsi to napsat Brailleovym pismem ?  :o Jsi sociopat nebo co ku.a ?  Ja si prectu pravidla a ty se nauc chovat
Klidne to mazni znovu  >:(
PS: rada nepomohla, ale nechme to byt, najdu pomoc jinde.

Nedráždi Otu ;)

Roman Horník

#16
Firmware se dá stáhnout na stránkách Intelu, ten rozbalíš (archiv tgz) a soubor microcode.dat vložíš jako root do /usr/share/misc

To, že není povolený citovat hned předcházející příspěvek není kvůli tom, že by Tě chtěl někdo buzerovat, není to ani náš výmysl, tohle se neakceptuje snad na žádným fóru. Důvodem je, že tím znepřehledníš vlákno, taky tím snížíš čtenářův komfort, protože musí zbytečně moc scrollovat. A mnohdy je citace zbytečná i jindy, někdy stačí jen úryvek, jindy stačí, když zareaguješ tím, že na začátku reakce napíšeš nick, na kterej chceš reagovat, a ten zvýrazníš, nejlíp, když bude tučně. Ale i takhle je to zcela zbytečný. Například:
Ota Trkola: Oto, vím, že v kufru převážíš mrtvoly, po autě Ti lezly mouchy, viděl jsem je. To si to nemůžeš líp utěsnit, mafiáne jeden? A kterej ubunťák to byl tentokrát?
Jinými slovy- když s někým mluvíš, opakuješ to, co naposledy řekl: "Ty jsi řekl: blablabla" a přidáš k tomu něco vlastního "Blablabla"? Samozřejmě, že ne. Ale "Včera jsi říkal, že..." už v pořádku je. Asi tak.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

MOJE1975

Dobra, beru to - ale jak rikam, je treba zachovat jista pravidla a to na obou stranach
Howk, domluveno
PS: dik za infos, jdu to stahovat

Ota Trkola

Citace od: MOJE1975 kdy 27. 09. 2013, 19:15:39
Nechtel by jsi to napsat Brailleovym pismem ?  :o Jsi sociopat nebo co ku.a ?  Ja si prectu pravidla a ty se nauc chovat
Klidne to mazni znovu  >:(
PS: rada nepomohla, ale nechme to byt, najdu pomoc jinde.


Doporučoval bych ti chovat se slušně. Já tě pouze upozornil na dodržování pravidel. Jestli mě chceš zkoušet, tak pokračuj.

MOJE1975

#19
 8)