Zmražení Squeeze

Založil MartenP, 08. 01. 2010, 18:24:56

Předchozí téma - Další téma

Antonín Mička

Když to cesty páně umožní, tak to bude pěkný vánoční dárek. :)
Ale abych to dostal jako dárek k narozeninám by bylo už skoro pozdě, pže je mám až v létě. :(

Yontalcar

NB: ASUS X53U; Debian GNU/Linux Sid amd64 (KDE4)


Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. - Albert Einstein

Erich Stark

Citace od: Yontalcar kdy 11. 10. 2010, 07:53:37
Vyjde, až bude dostatečně bug-free.
http://blog.schmehl.info/Debian/rc-stats/index.html

casto sledujem tieto statistiky a za posledne tri dni opravili cca 30 bugov, myslim ze je to slusne.

trochu offtopic ale chcem by som sa spytat, ci niekto provozujete squeeze s KDE, mam notebook dv7-1040ec (intel core 2 duo P7350,3gb ram,nvidia 9200gs) a zaujimalo by ma ci vam tiez KDE dost vytazuje cpu, popripade kto ma notebook, ci mu tiez dost pece, neviem ci to bude len KDE rozhranim alebo sa to kazdym vydanim zhorsuje...
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

lukves

ja som strasny menic distribucii... aj ked stale sa vraciam k debianovi alebo slack.. debian je pre mna znacka stability... aj ked citim niekedy ze mi chyba novy soft preto sem tam mam xubuntu / zenwalk /salix.. je velkym plus ze aj debian ma specialne instalacne medium s xfce.

co sa tyka Squeeze tak lepsie si to ani naplanovat nemohli.. verim ze vyjde na tieto vianoce aj ked vsetci pozname heslo "ze vyjde vtedy ked na to bude cas :)" takze christmas time... debian time....
Uživateľ operačného systému GNU LINUX, najčastejšie Suse a Debian.

Ota Trkola

@lukves>

Pokud máš rád nové aplikace (tak jako já), tak nainstaluj SIDa. I když i ten je teď, kvůli zmražení Squeeze tak trochu přibržděn. Nicméně experimental to jistí, tam je spousta nových věcí.

lukves

SID nie.... to by bolo moc na mna... skor testing... skor mi ide o to aby ten vyvoj kopyroval liniu ale nemusi byt najnovsie napr. xfce ale aby som mal vedomie toho ze mam testing a ze "kazdu chvilu ho mozem mat".. testing mi vyhovuje.. ako keby som pouzival KDE4 tak dajme tomu
Uživateľ operačného systému GNU LINUX, najčastejšie Suse a Debian.