19+0 records in 19+0 records out

Založil Erich Stark, 31. 05. 2009, 14:00:02

Předchozí téma - Další téma

Erich Stark

Zdravim po cistej instalacii kubuntu 9.04 a starte mi toto vypisuje ak nemam zapnuty splash..
To ze to vypisuje mi ani nevadi tak ze kolko to trva je to nieco cez 10 sekund.. a hned potom nasleduje normal boot,
moze byt chyba niekde v disku? kubuntu alebo ubuntu som uz skusal davnejsie ale toto mi nerobilo...
(Viem ze toto neni Kubuntu forum ale zaklad je debian a tu na fore vzdy vedia poradit ;) )
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Jakub Lucký

1) Nerozumím co se chce
2) Fakt zkuste forum.ubuntu.cz ... Ti kluci tomu rozumí (třeba na rozdíl ode mě a to jsem spoluautor jedné z knih o Ubuntu)
Developers, developers, developers, developers, developers!

Erich Stark

Citace od: Jakub Lucký kdy 31. 05. 2009, 15:12:33
1) Nerozumím co se chce
2) Fakt zkuste forum.ubuntu.cz ... Ti kluci tomu rozumí (třeba na rozdíl ode mě a to jsem spoluautor jedné z knih o Ubuntu)


Proste niekde je chyba asi s mojim HW, pretoze uz som viac krat instaloval kubuntu,ubuntu na moj notas a toto mi nerobilo,
Zapnem notebok vyberem system,
Starting  ext4 UID.......
a asi po 10+- sekundach mi ukaze
19+0 records in
19+0 records out

a hned potom uz normalne bootuje system
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Jakub Lucký

Nevím sice kdo/co to vypisuje, ale vypadá to, že vše je v pořádku... Že to je standardní výpis... Zkuste vypnout noquiet v Grubu, třeba to pak bude ukecanější a něco se o tom i dozvíme...
Developers, developers, developers, developers, developers!

Erich Stark

Citace od: Jakub Lucký kdy 31. 05. 2009, 17:00:43
Nevím sice kdo/co to vypisuje, ale vypadá to, že vše je v pořádku... Že to je standardní výpis... Zkuste vypnout noquiet v Grubu, třeba to pak bude ukecanější a něco se o tom i dozvíme...

No ale davnejsie som mal nainstalovane kubuntu a taky dlhy start po cistej instalalcii som nikdy nemal..

co presne znamena noquiet ?
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Jakub Lucký

noquiet znamená, že bude kernel vypisovat všechny informace o průběhu bootování, ne to omezené nic co Ubuntu obvykle vypisuje
Developers, developers, developers, developers, developers!