Debian TRIČKA - Diskuze

Založil Ota Trkola, 22. 12. 2010, 18:44:38

Předchozí téma - Další téma

Ota Trkola


kouzer

#1
Bude někde použitý název "debian" jako tady?

Nátisk bude pouze vpředu nebo i na zadní straně trika?

Ota Trkola

#2
Nápis "debian" je použit, viz prvotní návrh. Zamýšlen je pouze potisk zepředu, a to kvůli ceně. Jak jsem psal výše, nebráním se jiným grafickým návrhům, je zde pouze omezení v použité technologii.

kouzer

Pardon, nevšiml jsem si toho nápisu. O:-)

Migilenik

Já bych o takové tričko stál, ale navrhované barvy mi ve spojení s debianem přijdou jako zvěrstvo.
Když už tak něco jako je to triko co ukazuje kouzar, jinak bych byl spíš pro černou s rudým logem debianu, stejně jako je na www.debian-linux.cz v horní časti.
Ubuntu je jen preview verze Debianu!

Ota Trkola

To co navrhoval kouzer je návh trička, který je všeobecně znám jakožto součást Space Fun, ale limituje nás cena. Toto triko by rozhodně nebylo za 300 - 400 Kč.

freem4n

Já bych do toho šel. Jsem ochotem zaplatit max. 500 Kč a triko bych chtěl dopředu vidět (fotky). Taky bych byl pro tmavší barvy (červené logo na černém pozadí).

Ota Trkola

Myslím, že výroba vzorku by neměl být problém. Pokud máš nějaký konkrétní grafický návrh, nebo by jsi ho mohl vytvořit, tak sem s ním. :)

Petr Krčmář

Když mě ten nápad popadl a předložil jsem ho Otovi (kterému tímto děkuju, že se toho ujal), tak jsme rovnou odmítli klasický rudý "zavináč". Jednoduše protože je to nuda. Najděte si někde na webu lidi v takovém tričku (je jich tam halda). Přijde mi to pekelně nudné a bez nápadu. Prostě se prdne logo doprostřed. Ten Space Fun je alespoň trochu inovativní a do budoucna to taky znamená, že budeme moci vyrábět nová trička každé tři roky s novým designem. Nejde přece o to, mít tam za každou cenu jen oficiální logo Debianu.

kouzer

Možná je nudné a bez nápadu - to je věc osobního vkusu. Stejně jako když jsem nedávno četl, že spoustě uživatelů se SPACE FUN nelíbí... Tohle nebude asi lehké dohadování.  ;)

Bohouš

Byl bych pro, ale nejradsi bych cervene logo - to mi k debianu opravdu sedi
OS: Debian Wheezy

Ota Trkola

Dobře tedy. Pokud bude zájem i o trička s klasickým červeným znakem Debianu, jsem je ochoten nechat také vyrobit.

Migilenik

#12
Tak aby nezustalo jen u te fadni cerne dovolil jsem si spachat par navrhu sam(nejsem velky grafik takze odpustte nedokonalost)

Předek





Záda




Ubuntu je jen preview verze Debianu!

kouzer

#13
Takhle by se to líbilo mě:





EDIT Ota Trkola: upraveny odkazy na obrázky

Ota Trkola

Pokud bude zájem spíše o bílé triko místo černého, nemám s tím problém.