Debian fórum > Návrhy a připomínky

Kategorie

<< < (2/4) > >>

kouzer:

--- Citace: Tomáš Jančík  09. 01. 2009, 20:27:21 ---Vašim přáním bylo vyslyšeno...

royzjíždět teď ještě wiki by asi bylo trochu moc... nevím jak to vidí Petr Krčmář, ale to by chtělo daLší tým lidí, kteří by tvořili obsah a udržovali to...

--- Konce citace ---
Já myslel odkaz na debianí wiki (http://wiki.debian.org/).. Když už je to portál zaměřený na debian, tak by tam asi neměla chybět. Akorát jsem to tam zapomněl dopsat. Pardon.

Tomas Jancik:
ale tohle je český portál, takže by tam měl asi být odkaz na českou wiki. stejně jako je tam odkaz na české fórum...

nicméně ten hlavní web je v rukách Petra Krčmáře, tak uvidíme jak se k tomu vyjádří on...

kouzer:
No já myslím, že angličtině se stejně uživatelé debianu nevyhnou... :) Ale byl to jen nápad.

Boogey:
Cetl jsem ted prispevek od pridavani VYRESENO pred temata a ted napad na vytvoreni Wiki. Urcite Wiki je super, ale beh na dost dlouhou trat. Myslim, ze by nebyl spatny napad, kdyby prispevky, kde bude vyreseno, nekdo daval hned do wiki. Samozrejme v upravene a inteligentni forme. Jen postup vyreseni problem, bez dalsiho "balastu". Predpokladam, ze chapete, co myslim :)

Tomas Jancik:
pokud tu wiki tak moc chcete, udělejte to stejně jako jsem to já udělal s fórem... obraťte se na sorávce domény debian-linux.cz Petra Krčmáře a domluvte se s ním na subdoméně...
a nebo založte doménu vlastní...
já osobně jsem teď docela pracovné vytížen a navíc jsem nikdy nenapsal žádný smysluplný wiki příspěvek, takže za sebe si na to netroufám...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi