Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - boldak

Stran: [1]
1
Všeobecná podpora / Obrazovka instalace
« kdy: 22. 05. 2013, 09:30:50 »
Dobrý den, včera jsem si vypálil DVD pro instalaci Deabiana. Po vypálení jsem spustil setup.exe (ze zvědavosti). Poté jsem instaloval debiana z bootovacího dvd, které jsem vypálil. Po instalaci došlo k rozpoznání W7 a vytvořil se GRUB.
A teď k problému..
Když dám v GRUBu volbu W7 tak se ještě jednou objeví hláška zda chci instalovat Debian nebo pokračovat ve spuštění W7. Předpokládám, že tento stav způsobilo moje spuštění souboru setup.exe z vypáleného DVD. Nevíte někdo jak se toho zbavit, aby po GRUBu následovalo hned spouštění W7 a ne další dotaz..

Děkuji za každé info.

2
Všeobecná podpora / Problém s bootem Debianu Wheezy
« kdy: 22. 05. 2013, 09:20:56 »
Dobrý den, včera jsem nainstaloval na samostatný disk Debian Wheezy. Instalace proběhla vpohodě a došlo k nabootování systému. Naběhl GRUB (mám i W7), dal jsem spustit debiana a konec. Proběhlo pár řádků a černá obrazovka, po chvilce se monitor přepl do úsporného režimu, tj. nenaběhne ani do konzole. Následoval reset a spuštění v recovery modu, systém naběhl vpořádku.
Dnes ráno to samé..
Napřed musím spustit recovery mod, poté PC resetovat a spustit normální mod a poté naběhne normální grafický režim.

Nevíte náhodou někdo v čem by mohl být problém..?? zatím používám grafický ovladač Gallium, grafickou kartu mám Nvidia (typ doplním).

Díky moc za odpověď.

Stran: [1]