Připomínky k novému fóru SMF 2.0

Založil Petr Krčmář, 11. 11. 2010, 23:43:37

Předchozí téma - Další téma

Petr Krčmář

Zdravím všechny fóristy, přechod na SMFv2 se nakonec povedl a odladili jsme i vzhled. Zkuste prosím fórum proklikat, jestli někde nenarazíte na chybějící obrázek, nějakou designovou chybu nebo třeba i na technický problém. Budeme samozřejmě rádi, když nám jej nahlásíte, ideálně přímo sem do tohoto vlákna.

l_o_g

Ahoj,
    díky za nové fórum. Vše vypadá a funguje dobře až na jednu maličkost, která mě ruší. Vpravo nahoře je:
Vítejte l_o_g
Nepřečtená témata od poslední návštěvy
Nepřečtená aktualizovaná témata
12. 11. 2010, 02:12:4
a vedle toho je scrollbar, protože se asi ten text nevejde do 'rámečku'. Mám Google Chrome verze 7.0.517.44 a rozlišení je 1280x800.
Spokojený uživatel Debianu Squeeze.

Petr Krčmář

To je zvláštní, já mám taky Chrome a ať zmenšuju okno jak chci, žádný scroll bar se nezjeví. Můžeš sem nahrát screenshot?

l_o_g

Ahoj,
   tady je screen obrazovky. Ještě mě napadlo, že by to mohlo být způsobeno jedním rozšířením, které vnutí stránkám ubuntí font.

http://img600.imageshack.us/img600/8968/mojeokno.png
Spokojený uživatel Debianu Squeeze.

Erich Stark

Citace od: l_o_g kdy 12. 11. 2010, 11:32:31
Ahoj,
   tady je screen obrazovky. Ještě mě napadlo, že by to mohlo být způsobeno jedním rozšířením, které vnutí stránkám ubuntí font.

http://img600.imageshack.us/img600/8968/mojeokno.png

Ja mam chromium z repo (tusim verze 6) a vsetko v poriadku
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Ota Trkola

Já mám Chromium 7.0.544.0 také z repo a mám tam taky croll bar, ale naopak vodorovný a jen když kliknu např na "Nepřečtená témata od poslední návštěvy"

Tomas Jancik

uz jsem se bavil s l_o_g, zkusim na to vecer mrknout, ale jelikoz u me problem neni, budu to muset s nekym prodiskutovat...
takze kdo mate tento problem a muzete byt dnes po 22:00 online, tak se mi pak pls ozvete na t.jancik@jabber.org (snad se do te doby zvladnu zalogovat :) )

Petr Krčmář

Díky Tome, zkoumal jsem to a nevidím tam žádné omezení výšky toho boxu, takže jedině mu nastavit o kousek větší povinnou velikost a tím to vyřešit nebo naopak natvrdo zablokovat zobrazování těch posuvníků. Musím potvrdit, že jsem to taky nedokázal zreplikovat, nedělá mi to v žádném prohlížeči, při žádné velikosti okna ani velikosti fontu.

Tomas Jancik

omlouvam se, ale dnes jsem se k tomu nedostal... bylo v praci hodne prace :) tak na forum nebyl cas...
ale snad zitra odpoledne... myslim na vas :)

Ota Trkola

Dneska jsem narazil ještě na jednu chybu zobrazení:


Petr Krčmář

Aha, u toho to dělá zjevně ten E-mail. Jsou dvě varianty: zkrátit to na "mail" nebo natvrdo rozšířit tu buňku. Jsem klidně pro první variantu. Tome?

Tomas Jancik

tak konecne jsem se dostal na to mrknout...

ten scrollbar nahore u infa uzivatele, jak psal l_o_g jsem zkusil nastavit v css, aby se nezobral, ale potrebuju, aby jste to overili, kdo jste tento problem meli... me se tam scrollbar nikdy nezobrazoval...

chyba v zobrazeni na seznamu uzivatelu uz vypada, ze je spravena... @Petre ty jsi s tim neco delal?

Ota Trkola

Citace od: Tomas Jancik kdy 24. 11. 2010, 14:32:14
chyba v zobrazeni na seznamu uzivatelu uz vypada, ze je spravena... @Petre ty jsi s tim neco delal?

U mě se to stále zobrazuje špatně, rozlišení 1280x1024.

Yontalcar

Mohli byste nastavit favicon?
díky
NB: ASUS X53U; Debian GNU/Linux Sid amd64 (KDE4)


Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. - Albert Einstein

Petr Krčmář

Spíš by mělo pomoct nastavit tomu divu maličko větší výšku. Aby to nezlobilo nikomu.