Ake internetove prehliadace pouzivate?

Založil johnnycage, 19. 12. 2009, 12:27:35

Předchozí téma - Další téma

Erich Stark

Ja som začal používať všade chrome, použil som repozitár
deb http://dl.google.com/linux/deb/ stable main
a da sa nainstalovať
google-chrome-beta alebo google-chrome-unstable
na linuxe pouzivam unstable, ide mi o synchronizaciu zaloziek s gmail kontom :)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Ota Trkola

Koukám, že u mě došlo ke změně. Už pár měsíců používám Chromium z repozitářů Debianu Sid. Hodně mi vyhovuje hlavně synchronizace pomocí google účtu.

pajkl


ulo

Já jsem před necelými dvěma roky přešel z FF na Operu a nemůžu si stěžovat (až na jeden bug v 10.60 v linuxové verzi, kdy jsem musel downgradovat, ale to mě netrápí) se mi nic závažného nestalo.
Velmi mi vyhovuje vzdálená synchronizace přes jejich server, kdy mám záložky na každém svém kompu (celkem jsou 3), co používám, stejné a aktuální.
PC-doma:  LinuxMint 17.2 KDE (64bit) - AMD Athlon II X2 270, MB ASUS M5A78L LE, RAM 4 GB, ATI Radeon HD4350
PC-práce: LinuxMint 17.2 KDE (32bit) - Intel Pentium 4, MB MSI 945G Neo, RAM 4 GB, GeForce 8400 GS
NB:  LinuxMint 17.1 KDE (32bit) - Acer TravelMate 3002
Servery:  Debian 6.0 Squeeze

Bohouš

Pouzivam hlavne FF/iceweasel s rozsirenimy noscript, xmarks, download statusbar, firebug
nekdy pouzivam epiphany a semtam links
OS: Debian Wheezy

Karaokekok

Používam Google Chrome, podľa mňa naj prehliadač, čo krok Google company, to úspech. Maxthon je tiež fajn : ), funguje na obidvoch vykreslovacích jadrách, kt. sa dajú prepínať. Na Macu samozrejme len a len Safari : ), na Win to zasere celé registre a to isté aj cez wine, nefunguje a ešte to nejde ani odinštalovať. Firefox, Operu už moc nemusím. A Explorer :D? Nevyjadrujem sa aj keď najnovšie verzie už neboli myslím tak tragické. A nemám veľké skúsenosti s free prehliadačmi Linuxu, ktoré tiež nemusia byť špatné aj keď asi nebudú konkurencie schopné.

Elisa

Dillo, lynx, linx, FF, IceWeasel, Opera, Konquerror, Rekonq;
seamonkey, midori, arora a jiné nestabilní (@#$%^&*!) akorát sux... :-X
Current: Debian 6 Squeeze KDE LVM [still Debian noob :P]
Older experiences: *buntu based distros [advanced user]

www.bushka.cz

Ota Trkola

#22
Po vydání Firefox/Iceweasel ve verzi 4.0 jsem ho zkušebně nainstaloval do Sida a musím smeknout. Firefox/Iceweasel jsem používal od jeho úplného začátku až do verze 3, kdy ho předběhl prohlížeč Chromium/Chrome, které jsem od té doby používal hlavně kvůli rychlosti a také kvůli synchronizaci. Nyní je Firefox/Iceweasel zpět se svojí rychlostí a synchronizaci již má také. Takže: vítej zpět na mém PC!!!! :)