mozilla plugin (stream rádia)

Založil radeb, 07. 09. 2012, 14:59:06

Předchozí téma - Další téma

radeb

zdravím, mám testing verzi wheezy a zlobí mě pluginy v browserech, mám "originální" mozillu firefox verze 15.0 a chromium  21.0.1180.89, nainstaloval jsem si adobe flash player 11.2... videa na youtube jednou v pohodě, ale když chci zapnout internetové rádio, tak mi jak mozilla tak chromium hlásí, abych doinstaloval plugin (nepíše jaký), pokud však nějaký doinstaluju, tak se dostane do konfliktu s adobe a nefunguje jak ten nový, tak adobe... nevíte jaký plugin nainstaloval, aby fungoval nadále i adobe? díky za odpověď

Roman Horník

Spusť FF z terminálu a pokus se o instalaci mnoho pluginu, možná se tam ona chyba vypíše.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

radeb

no zkoušel jsem např mozilla-plugin-vlc, nainstaloval se v pohodě, žádná chyba, ale vyřadil adobe a rádio stejně žádalo nainstalovat plugin

branec

Ak sa dá skús prosím ťa napísať akým spôsobom si inštaloval flash a ďalší test skús to v Iceweasel pustiť to čo ti v originál Mozille nejde, a pre upresnenie ak admini nebudú namietať, hod sem linka čo a o aké internetové rádio sa jedná, skúsim napríklad ja či to mne pôjde.