Možnost objednání trik s motivem Debian

Založil Ota Trkola, 23. 03. 2013, 20:42:50

Předchozí téma - Další téma

Antonín Mička


Roman Horník

Jestliže se pro velkej zájem uspořádá druhý kolo produkce triček, rád bych nějaký tričko pro těhule, ať nemám pupek příliš staženej. Bez límečku.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

bambas

Tak trika dorazila, diky moc. Nicmene bylo by mozne si priste vybrat z ruznych gramazi bavlny? Rad si priplatim za kvalitnejsi bavlnu, tyto jsou celkem hadricky :) Ale i tak diky, tricka vypadaji pekne.

Petr Krčmář

Já jsem taky dneska trika vyzvedl na poště a jsou parádní. Díky

Roman Horník

Citace od: bambas kdy 06. 05. 2013, 11:17:32
Tak trika dorazila, diky moc. Nicmene bylo by mozne si priste vybrat z ruznych gramazi bavlny? Rad si priplatim za kvalitnejsi bavlnu, tyto jsou celkem hadricky :) Ale i tak diky, tricka vypadaji pekne.
Věř, že tahle gramáž stačí, je to kvalitní a odolná tkanina, ne "svetr" od vietví, co se za půl roku rozsype.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Ota Trkola

Ohledně takových věcí jako je gramáž, velikost potisku atd se nikdy nezavděčím všem. Tato gramáž je zvolena ze dvou důvodů a to, že triko není hubertus a nosí se, jen když je teplo a pak je vyskoká gramáž spíše nevhodná. A druhý důvod je ten, že na vyšší gramáž bylo minule pár stížností, právě kvůli bodu číslo jedna. Nicméně ještě nabízet různé gramáže není v lidských silách. Nenabízí to pokud vím nikdo. Nicméně myslím, že tahle várka byla poslední, alespoň ode mne. Je s tím neuvěřitelný práce, nic z toho nemám, dokonce jsem tentokrát ještě prodělal na poštovném a balném. A navíc se najde i hodně lidí, kteří objednají a pak nezaplatí nebo z různých důvodů brblají, tzn nemám to zapotřebí. Když se toho ujme někdo jinej, bránit mu rozhodně nebudu.

bambas

Citace od: Ota Trkola kdy 06. 05. 2013, 19:18:49
Ohledně takových věcí jako je gramáž, velikost potisku atd se nikdy nezavděčím všem. Tato gramáž je zvolena ze dvou důvodů a to, že triko není hubertus a nosí se, jen když je teplo a pak je vyskoká gramáž spíše nevhodná. A druhý důvod je ten, že na vyšší gramáž bylo minule pár stížností, právě kvůli bodu číslo jedna. Nicméně ještě nabízet různé gramáže není v lidských silách. Nenabízí to pokud vím nikdo. Nicméně myslím, že tahle várka byla poslední, alespoň ode mne. Je s tím neuvěřitelný práce, nic z toho nemám, dokonce jsem tentokrát ještě prodělal na poštovném a balném. A navíc se najde i hodně lidí, kteří objednají a pak nezaplatí nebo z různých důvodů brblají, tzn nemám to zapotřebí. Když se toho ujme někdo jinej, bránit mu rozhodně nebudu.
Rozhodne jsem tu nechtel rozjizdet zadny dohady o tom, ktera gramaz je vhodnejsi. Jedna se o subjektivni pocit. Muj dotaz byl jednoduchy. Bude mozne si priste vybrat napriklad z dvou gramazi, pokud se toho nekdo ujme?

Roman Horník

Odpověď zní, pokud se toho vůbec někdo ujme.
Já osobně to dělat nebudu. Vím moc dobře, že s tím měl Ota spoustu práce, zabralo mu to většinu volnýho času, kterýho má opravdu jako šafránu, navíc, aby stíhal, mu musela pomáhat rodina- třídit, kontrolovat kvalitu, balit. Kolikrát kvůli různým věcem musel v onom vzácným volnu osobně jednat v sídle reklamky, musela se například vybírat alternativní barva fólie pro logo, protože tam nic jako rubínovou červeň nevedou. Prostě šílená práce, to není, že se mailem pošle předloha, udělejte mi to a ono, a druhej den to je na poště.
A pak se našla spousta těch, co kritizovala cenu, že je vysoká. No aby taky ne, je velkej rozdíl mezi punčochoidním tričkem od ťamanů za 70kč, u nějž se sítotiskovej potisk po třetím vyprání vydrolí, na němž, když se zapne třeba u bundy zip, se hned udělá díra, nebo že za chvíli pustí barvu. Ne, tohle tričko je při takovým normálním zacházení i po dvou letech krásný, navíc je třeba si uvědomit, že to není velkosériovka, že ty trička jsou celosvětově unikátní, že je má jen ten, co si je objednal, nikdo jinej. A takový prkotiny, jako gramáž textilie, velikost loga, střih, barva, velikost... uvědomuje si vůbec někdo z vás, kolik je to kombinací a jaký s tím jsou kalkulace, když každá kombinace stojí jinak, když jsou možný pro každou kombinaci zvlášť množstevní slevy? A navíc každý to tričko Ota dotoval ze svýho, aby zase nebyly kecy.
Tím nikoho nechci od podobný akce odrazovat, je to pohled do zákulisí, abyste viděli, co všechno to obnáší, že to pro jednoho člověka, co má strašně málo času, prostě není, a nakonec, abyste si vážili toho, co pro vás Ota udělal, protože já bych vás při podobným kňourání poslal tam, odkud vychází Ubuntu.

Ačkoliv trička v plánu fakt nemám, uvažuju o tom, zatím jen uvažuju, že bych nechal dělat přívěsky, například na klíč, nebo na krk. Byly by z nerezový oceli (technický, ne chirurgický) o tloušťce 3-5mm, vysoký asi 70mm, široký 56mm, ve tvaru loga Debianu, řezaný laserem, nebo vodním paprskem, bez gravírování. Cenově by to vyšlo asi na 50-70kč bez poštovnýho (dá se to ale poslat v obálce).
Co vy na to?
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz