K8MM3-V - ram DDR

Založil Petra Dvořáková, 24. 04. 2014, 08:10:59

Předchozí téma - Další téma

Petra Dvořáková

Dobrý den, kamarád na této desce K8MM3-V AMD Sempron procesor (TM) 2800+ používá Squeeze 32 bit, na net atd stačí.  Rozhodl se pro rychlejší ram, chrome je žrout.  Původní je 512. Nerad bych něco pokazil, pokud jsem to správně pochopil potřebuji ram DDR 1? Doporučily by jste nějaký tip? Děkuji za nakopnutí.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.

phebix

Dle specifikace desky opravdu potřebuješ DDR1, o max 400MHz a deska vezme max 2GB. Prohlížeče jsou opravdu nenažraný tak bych doporučil buď kit 2x1GB nebo nechat tam původní 512 a k tomu dokoupit 1GB. Pokud je jen o PC na net tak jakákoliv obič. paměť - nemá cenu kupovat nic drahýho. Rychlejší paměti než který podporuje deska nejsou, takže bych doporučil orientovat se podle kapacity a ceny.

Petra Dvořáková

Děkuju za radu a vysvětlení.   ;)
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.