zruseni fora?

Založil nettezzaumana, 13. 02. 2009, 15:57:57

Předchozí téma - Další téma

zrusit debiani forum?

ano
ne
nevim

nettezzaumana

.. debianimu foru se ve stinu Ubuntiho fora zde v cechach evidentne velice dari .. vzhledem k ocekavanemu vycerpani kapacity ipv4 adresnich zdroju navrhuji chovat se *ekologicky a forum zrusit ..

regards ;)

airlive

#1
Ahoj ntz  ;)
Myslím,že by to bylo předčasné a nerozumné rozhodnutí.

Hynek (Pichi) Vychodil

Ubuntu fórum? Co to je?
Proč se trápit, když máme Debian

nazir

#3
EDIT: nač se zbytečně vzrušovat...  :^)

Martin 'Želva' Malý

Debian fórum osobně považuju za Ubuntu fórum pro vysloužilé Ubunťáky, kteří zjistili, že Ubuntu zas tak dobrý není, přešli a teď působí na obou fórech. Jsem rád, že tu potkám i lidi, které z Bubuntu fóra odešli nebo tam prostě ani nebyli a že tu mohu taky víc diskutovat o svém novém OS, témata jako "Jakou používáte větev" mít na Bubuntu fóru by nebyla ono.
... osobní počítače jsou nanic a opravdu nikdy nedělají to, co se po nich chce. Fakt. I když na něm třeba běží Debian, Ubuntu, Widle, Mac, je to skoro furt to samé... :-( ...

MartenP

Souhlasím s nettezzaumanou - zrušte Ubuntí fórum ;D

Visterius

Taky slouhlasím.. Má to tam poslední dobou fakt dost nízkou úroven, nic proti - v nejlepším se má přestat.

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

Erich Stark

Citace od: wingman kdy 13. 02. 2009, 20:25:42
Taky slouhlasím.. Má to tam poslední dobou fakt dost nízkou úroven, nic proti - v nejlepším se má přestat.

Mohli by vsetci co pouzivaju ubuntu prejst na stabilnejsi system :-D a to je.. :))
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Martin 'Želva' Malý

Taky mám někdy sto chutí prostě napsat: Nahoď Debian a tam ti to blbnout nebude! Ale to tam přece psát nemůžu... :(
... osobní počítače jsou nanic a opravdu nikdy nedělají to, co se po nich chce. Fakt. I když na něm třeba běží Debian, Ubuntu, Widle, Mac, je to skoro furt to samé... :-( ...

Vojtěch Trefný

Být místními bych pomlčel -- vídám tu docela dost tváří, které mi zároveň zvedají tlak svými výlevy u nás v obecné diskusi...

orvaldi

Zabrousil někdo na stránky http://debian.nfo.sk/ ? Já ano a děkuji za krásný návod na instalaci Debian (ETCH na stolní PC). Lze něco podobného vytvořit v našich podmínkách? Podíval se někdo na jiná fóra o Linuxu - zejména řešení problémů s notebooky ... Na notebooku mám samozřejmě Ubuntu - proč? Vše funguje jak má. V jiných distribucích nepomohl ani Google. Tečka.

Tomas Jancik

nic nerušit.... obě fóra můžou si myslím v klidu žít vedle sebe...
spíš bych začal lobovat za nasazení IPv6

waldo.pepper

Citace od: Martin 'Želva' Malý kdy 13. 02. 2009, 18:56:16
Debian fórum osobně považuju za Ubuntu fórum pro vysloužilé Ubunťáky, kteří zjistili, že Ubuntu zas tak dobrý není, přešli a teď působí na obou fórech. Jsem rád, že tu potkám i lidi, které z Bubuntu fóra odešli nebo tam prostě ani nebyli a že tu mohu taky víc diskutovat o svém novém OS, témata jako "Jakou používáte větev" mít na Bubuntu fóru by nebyla ono.


Proč tak zostra? To je Linuxu tak skvělé, že si můžete vybrat, distro i fórum. Vůbec nechápu, proč nechcete Ubuntu přijít na jméno, když jste, potažmo jsme, tam často participovali?  ;)
najvjac peňazí sa utratí pri placení

Martin 'Želva' Malý

Tykej mi.

Takhle: nemůžu Ubuntu úplně zkritizovat, i když to vypadá, že jsem až moc kritický. Ubuntu mě přivedlo k Linuxu a bez něj bych na Ubuntu ani Debianu nebyl. Jak se vyvíjím, zjistil jsem, že neexistuje jen Ubuntu, ale i mnoho dalších dister a Ubuntu mi přestalo vyhovovat. Líbí se mi, jak se stará o nováčky - sám stále nabízím ve škole CD. Ale styl vývoje je nedomyšlený, na bugy jsem narážel i já. Ubuntu si cením, ale jsem rád, že už na něm nejsem, leč můžu dál radit lidem, jako jsem býval sám na Ubuntu fóru.
... osobní počítače jsou nanic a opravdu nikdy nedělají to, co se po nich chce. Fakt. I když na něm třeba běží Debian, Ubuntu, Widle, Mac, je to skoro furt to samé... :-( ...

Boogey

Bezesporu souhlasim s predchozim prispevkem:
Na Ubuntu jsem zacal a jak jsem se "vyvijel", tak jsem zjistil, ze vyslo z Debianu. Jelikoz se mi podarilo Ubuntu dvakrat po sobe shodit do nepouzitelneho stavu a hromada veci nebyla podle mych predstav, tak jsem si rekl, ze abych uz vse znal, tak zkusim Debian. Zjistil jsem, ze to je dost podobne a kompatibilni. Jelikoz je pro me Debian rychlejsi, konfigurovatelnejsi a min mi toho "nuti" a hlavne mnohem stabilnejsi, tak mam jasno, jestli zustanu nebo se vratim - zustanu u Debianu ;)
Jinak Ubuntu je dobra distribuce pro lidi, co do ni nechteji moc zasahovat a delat si vse po svem - prave proto se mi ji podarilo shodit. Debian je zatim bez problemu a to jsem s nim  delal mnohem vetsi "psi kusy". Timto samozrejme ocenuju jak Ubuntu tak Debian, ale kazdy za neco jineho.
Debian Squeeze 32bit, Kernel 2.6.26-2, (Server)
AMD Duron 700MHz@1Ghz, 640MB ram, GeForce 4 MX 64MB
Apache2, PHP5, Samba, ProFTPd, MySQL, KDE 4.2.2(na testovani)