*** 1. sraz členů našeho fóra, uživatelů Debianu i jiných linuxových dister ***

Založil Roman Horník, 23. 03. 2012, 07:39:51

Předchozí téma - Další téma

Kdo se zúčastní srazu, který se bude konat mezi 2. a 3. červnem v kempu u pláže v Seči?

Určitě přijedu
Nejspíš přijedu
Zatím nevím
Nejspíš nepřijedu
Nemůžu přijet

Roman Horník

Děvčátka a chlapci,

chci vám všem s radostí oznámit, že 2. a 3. června připravujeme historicky první sraz členů našeho fóra, uživatelů Debianu i jiných linuxových distribucí, který se bude konat v Seči, v kempu u přehrady, na nějž jste všichni srdečně zváni.

Co si vzít s sebou?
Hlavně maso (ne pseudopárky z Lidlu, co nejsou k jídlu, myslím pořádný flák vepřového, skopového nebo hovězího masa na gril nebo nad oheň; kdo nejí maso, tak prostě něco, co nad ohněm neshoří), chlast, foťáky/kamery, stan/karavan/auto/ulita, ale chatky budou k dispozici, a něco, v čem se dá bezpečně chodit v terénu, tedy ne cvičky nebo lodičky, avšak lodě jsou povoleny. WiFi tam k dispozici je (i když nevím, jestli v kempu U letadla není pokrytí jen v nejbližším okolí recepce), takže jestli si budete chtít vzít s sebou NTB, není problém.

Kdož se bude chtít zúčastnit, nechť to sem napíše, něco jako organizační poplatek neexistuje, platit se bude na místě pouze ubytování, pokud nás bude dost, dala by se vyjednat nějaká slušná skupinová sleva. Pochopitelně, nemusíte jezdit sami, můžete si s sebou vzít kamarády nebo někoho z rodiny.
Na upřesňující otázky, jako třeba možnosti dopravního spojení či alternativního ubytování, rád odpovím.

A fčíl mudrujte :D



Mapa | Pár mých fotek místa činu, abyste věděli, do čeho jdete (další fotky si můžete vyštrachat někde tady, nebo se můžete kouknout do Google Earth):





Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

zirafacek

Pěkně lákavé  ;) . Když nebudu pracovně vytížena ráda přijdu. Jak znám mladýho ten určitě dorazí :D . Tyto akce "zbožňuje" .

Ota Trkola

Že bych taky zajel? Ale na mý kecy neni asi nikdo zvědavej... ;D

Roman Horník

Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Petr Krčmář

Paráda! My jsme se o tom asi před rokem bavili s Otou, takže jsem rád, že se toho konečně někdo chytil, když jsme to my dva nedotáhli :-D. Já jsem rozhodně cestovatelský a vítací typ, takže jsem všemi deseti pro. Můžu ten první termín (2. a 3.) a poslední termín (23. a 24.). Když to uděláme ke konci června, je pravděpodobnější, že bude hezčí počasí. Jsem připraven se podílet i organizačně, sem s úkoly :-).

Ota Trkola

Výborně. Díky moc Petře. Tím pádem ponechám tyto dva termíny.

Petr Krčmář

Napadlo mě, jestli spíš z neorganizovaného ,,nakupte maso" by nebylo lepší tohle zařídit a vybrat po lidech pár stovek a po problému. Bude to jednodušší a nedojde k žádným problémům typu: máme toho málo, je to nevhodné, je to takové a makové.

Ota Trkola

Bylo by to asi vhodnější, ale to bych ponechal až na závěr, kolik vlastně bude účastníků.

Roman Horník

Díky, Petře! Jsem moc rád, že se i Ty zúčastníš.
S tím masem jsem to myslel tak, že by si ho mohl každej doma naložit na čas do marinády, já to třeba utopím v česneku a v hromadě pepře a chilli, mám totiž rád, když mi hoří huba. Škoda, že už nemám habanero.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

zirafacek

Citace od: Roman Horník kdy 23. 03. 2012, 13:56:48
Díky, Petře! Jsem moc rád, že se i Ty zúčastníš.
S tím masem jsem to myslel tak, že by si ho mohl každej doma naložit na čas do marinády, já to třeba utopím v česneku a v hromadě pepře a chilli, mám totiž rád, když mi hoří huba. Škoda, že už nemám habanero.

Pěkné odpoledne. Jak pojedu domů a nezapomenu vezmu Ti naše Chilli ;) si pochutnáš ;)  .......  S námi dvěma také můžete počítat když bude více práce uvidíme se příště ale mladej chce přijet na 100% . ;)

ulo

Zajímavý nápad :-) Ještě to zvažuju, ale spíš jsem taky pro toho 23.6.
PC-doma:  LinuxMint 17.2 KDE (64bit) - AMD Athlon II X2 270, MB ASUS M5A78L LE, RAM 4 GB, ATI Radeon HD4350
PC-práce: LinuxMint 17.2 KDE (32bit) - Intel Pentium 4, MB MSI 945G Neo, RAM 4 GB, GeForce 8400 GS
NB:  LinuxMint 17.1 KDE (32bit) - Acer TravelMate 3002
Servery:  Debian 6.0 Squeeze

Antonín Mička

Jo, taky budu potřebovat vyvětrat stan před začátkem sezony, ale uvidím, jak to výjde, teď nemůžu slíbit na stopro, že dojedu.

Roman Horník

#12
Když se daří, tak se daří!
Zatím to neberu tak, že určitě přijedete, to jistě chápete, ale dejme tomu, že do konce května bych rád věděl, že vaše nádoba bude na srazu opravdu figurovat.
Jen doufám, že se na poslední chvíli nedočkám nějakých chabých výmluv, to dělaj jen poserové. Lidi, poznáme se, bude zábava, ne-li dokonce prdel, prostě si to důkladně užijeme. Jasný?

Petruš, jestli mi přivezeš chilli, tak budu skákat radostí jako za mlada, když jsem měl nohy zamotaný v poškozený šňůře od lampičky a skrz mou maličkost procházel střídavej proud, díky němuž jsem tančil v rytmu 50Hz :D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Ota Trkola


Roman Horník

Já nikam nepojedu...

... já už tam totiž jsem :D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz