*** 1. sraz členů našeho fóra, uživatelů Debianu i jiných linuxových dister ***

Založil Roman Horník, 23. 03. 2012, 07:39:51

Předchozí téma - Další téma

Kdo se zúčastní srazu, který se bude konat mezi 2. a 3. červnem v kempu u pláže v Seči?

Určitě přijedu
Nejspíš přijedu
Zatím nevím
Nejspíš nepřijedu
Nemůžu přijet

zirafacek

#30
Citace od: Roman Horník kdy 26. 03. 2012, 07:03:46
Kočkopes: Tentokrát se k chilli vyjádřím obrazně: :D

Migilenik: Ne, Ty se musíš zastavit!

Romane tak Homer má vždy pravdu co se týká jídla :D  http://cs.wikipedia.org/wiki/Homer_Simpson

Jsem zvědavá jestli se objeví i Lubunťáci ;) . Za tu chvilku je "vlákno" přečteno cca  292 krát,což je pěkné.  Večer dám ještě pozvánku na Mandriva a Mageia fórum. Pokud je zde i nějaký i uživatel Fedory ,bylo by dobré to dám i na tamní fórum . Od nich jsem se také vždy hodně naučila .....ochotně poradí i když to není Fedora........

q66

Možná se objevím. Doufám, že uživatelé FreeBSD se taky počítají :)
FreeBSD 9 x64 @ desktop
Mac OS X 10.6.8 @ laptop
OctaForge: http://octaforge.org
jabber / gtalk: quaker@jabbim.cz / quaker66@gmail.com

zirafacek

Citace od: q66 kdy 27. 03. 2012, 20:03:26
Možná se objevím. Doufám, že uživatelé FreeBSD se taky počítají :)

Pěkný večer. Samozřejmě .... je to přeci v názvu ........     ;) .

q66

Není. :) Ale to je jedno, Debiana i jiná distra jsem používal a někde furt používám už dlouhou dobu.


Prosím, nepoužívej citaci pro příspěvky hned nad Tebou
FreeBSD 9 x64 @ desktop
Mac OS X 10.6.8 @ laptop
OctaForge: http://octaforge.org
jabber / gtalk: quaker@jabbim.cz / quaker66@gmail.com

zirafacek

Dobře Unixáky a Unixačky uvitáme také ;) .

Prosím, nepoužívej citaci pro příspěvky hned nad Tebou

Roman Horník

Přesně tak, když se to vezme kolem a kolem, Debian je schopen běžet mimo jiný i s FreeBSD jádrem. Jen doufám, že se tam za chvíli nepohrnou příslušníci "evangelizujících" Ballmerjugend, aby se tam nestrhla ještě nějaká bitka :D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Rovano

Hm... je to blíže než jsem čekal(méně než 350km :D) To je můj limit pro dovolený po ČR. ;-)
Mám to k Vám cca 150km jen.

Roman Horník

Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Roman Horník

NOVINKA
Možnost ubytování je i v kempu U letadla, je to od vody sice dál, o možnosti bezdrátovýho připojení nic nevím (ale zeptám se), ale k dispozici jsou chatky, každá pro 4 osoby.
Taktéž jsem upravil mapu, kde jsem přidal pár relativně důležitých věcí, zejména pro řidiče (měření rychlosti, nebezpečný úseky na silnicích v Seči a jejím nejbližším okolí), v mapě jsou označeny oba kempy.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Ota Trkola

Nevím jak ostatní, ale skoro bych se přikláněl k variantě ubytování v chatce. Tzn jsem pro Romanův návrh číslo 2. Jen nám Romane prozraď, jestli tam je také možnost občerstvení, hlavně pívem... ;D

Roman Horník

Jo, hlavně je v tom druhým kempu větší klid. Chatky jsou 4-místný, pokud si pamatuju správně, tak berou 100kč/os./den, což je solidní. Restaurace v areálu nějaká je, chlast tam taky bude, kousek odtamtud je na parkovišti u motelu kiosek- taky s chlastem. Jen se obávám toho, že zdejší zásoby píva nebudou Otovi stačit, aby to na ten víkend nevypadalo jako ve Vizovicích na MoR, kde to tahaly v cisternách z Plzně.
Škoda jen, že už rozebrali a odvezli to letadlo (Iljušin IL-18V), tam by se Otovi chlastalo... :D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Ota Trkola

Takže mám tady od Romana pár aktuálních fotek z kempu U letadla. Zatím to vypadá, že by akce mohla proběhnout právě tam a to zdůvodu většího klidu a hlavně jsou tam chatky, což ocení lidé v předdůchodovém věku, jako například já.










Petr Krčmář

Jsem pro, já teda nejsem v předdůchodovém, ale stejně ocením chatičku před nějakým takovým tím jiným :-). A spát venku se dá vždycky, když bude hezky.

Roman Horník

Jseš sice mladší jak důchodce Ota, ale zas ne o moc, takže se zeptám babičky, jestli nemá dvoje zachovalý důchodky :D

Bohužel mám blbou zprávu- jestliže vyhraje 1. termín, tak zrovna tenhle kemp ještě bude uzavřenej. otevírá se totiž o 14 dní později. Asi budu muset upravit anketu.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Roman Horník

Přidal jsem do ankety možnost hlasovat o místě konání.
Původně tam byly další červnové termíny, ale Petra tam musíme mít :D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz