Iceweasel > Firefox?

Založil Roman Horník, 11. 03. 2016, 20:00:34

Předchozí téma - Další téma

Roman Horník

Nevím, jestli jste to vy, co máte Sida, zaznamenali, ale balík iceweasel (vč. jazykových balíků) od verze 45.0 se stal metabalíkem instalujícím balík firefox-esr, a dále je k dispozici i "normální" balík firefox a k nim jazykový balíky ve formátu firefox-l10n-<něco>, respektive firefox-esr-l10n-<něco>.

Tak se mi zdá, že Iceweasel, kosmetická upravenina Firefoxu, už nebude potřeba.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

čepi

Nejaky info uz probehlo na root.cz.

Debian 9 Stretch --- in progress, XFCE
Notebook Acer Aspire TimeLineX 4830TG

Roman Horník

Já to zjistil už včera, o co se jedná, a chtěl jsem o tom napsat okamžitě článek. Jenže jsem vůl, popletl jsem si 3x za sebou přihlašovací jméno, tak mě fail2ban serveru vyhodnotil jako záškodníka a hodil mou IP na blacklist. Takže až teď, co jsem to s Petrem pořešil, se můžu podívat i sem na fórum. No a protože se sem dostanu až tak večer, článek napíše Petr, přece jen je zkušenější.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Brano Dohoda

A je to tu, Debian Jessie dal som dnes upgrade a pozeram Iceweasel sa uz nechce upgradovat na 45, siel som pozriet na (http://mozilla.debian.net/) ze co sa deje, a tam pozeram ze uz tam neni pre Iceweasel repo ale uz iba pre Firefox, tak som trocha posmutil a dal si instalovat Firefox 45.

Iceweasel je tam v poslednej verzii 38 uz iba, aka skoda som si zvykol na IW :'(
Debian 11 "bullseye" released + KDE Plasma
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[diakritika off]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
* CPU: Intel i3-8130U 2.2GHz Turbo Boost 3.4GHz
* GPU: Intel UHD620 + Nvidia MX130 2GB VRam
* RAM: DDR4 12GB @ 2133MHz