Matura

Založil Erich Stark, 08. 03. 2010, 23:33:46

Předchozí téma - Další téma

Erich Stark

Zdravim chlapci :) Za tyzden tu mam prve pisomne maturity, potreboval by som drzat palce, lebo som sa este nic neucil :-D
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Petr Krčmář

Já Ti palce držím, ale pamatuj, že maturita je největší zkouškou v životě... až do prvního zkouškového. Pak poznáš, že to byla legrace :-).

MartenP

Citace od: Petr Krčmář kdy 09. 03. 2010, 06:55:38
Já Ti palce držím, ale pamatuj, že maturita je největší zkouškou v životě... až do prvního zkouškového. Pak poznáš, že to byla legrace :-).

Nedá se jinak než souhlasit. Jediné, v čem je maturita horší, je, že se člověk musí připravit na více předmětů, jinak je to "lahoda".

Bohouš

doufam ze po ni budu rikat neco podobneho. taky me to ted ceka
OS: Debian Wheezy

Roman Horník

Tak to taky držím palce :)
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Erich Stark

Nevadilo by kebyze sa nepodari na prvy raz, ale horsie ze musi sa podarit, lebo somm si uz posielal prihlasky na vysoku :-D od dnes sa uz idem ucit, utorok,stredu piseme :-D
Inak neviete porovnat po znamosti ktora skola je lepsia? ci fakulta elektrotechniky a informatiky na stuba.sk alebo fakulta elektrotechniky a informatiky na upce.cz?
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Ota Trkola

Tak já už mám několik pětiletek po maturitě. Ale držím vám palce... ;)

Bohouš

Diky za drzeni palcu, odmaturovano :D
OS: Debian Wheezy

Kuba

Tak to gratuluji ;). Mě čeká maturita za rok.
PC: AMD Sempron 2500 @ 1750MHz + 512MB RAM + ATI Radeon 9250 128MB AGP
PC už mám novější a přešel jsem na Arch Linux.

Petr Krčmář

Výborně. Já jsem zaznamenal taky dneska úspěch - dal jsem zkoušku z dějin kinematografie. Za jedna :-). A zítra jdu na poslední zkoušku v tomto roce - kulturní antropologie. Těším se, tenhle předmět mě bere.

Roman Horník

Bohóšu, gratuluju!
Petře, držím palce!
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Bohouš

Díky ;)

Taky držím palce
OS: Debian Wheezy

Petr Krčmář

Povedlo se, za jedna :-). Takže ročník uzavřen a mám klid.

Roman Horník

Moje palce jsou mocná zbraň  8)
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Erich Stark

Zdravim kolegovci tak mám to tiež za sebou :) Všetci tučnáci stáli nadomnou :-D ... slovina-2,anglina-2,odborne-1,prakticke-1 :)
Ale jak vidim nikto mi neodpisal ktoru školu by mi skor poradil ci FEI STU v Bratislave, alebo Univerzitu v Pardubiciach...
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."