Jak jste se o nasem foru dozvedeli?

Založil Tomas Jancik, 30. 11. 2009, 18:34:38

Předchozí téma - Další téma

Jak jste se dozvedeli o nasem foru?

Nasel na SEZNAMu
0 (0%)
Nasel na GOOGLEu
22 (41.5%)
Nasel na jinem vyhledavaci
0 (0%)
Doporucil mi ho kamarad
7 (13.2%)
Nasel jsem odkaz na jinem webu
11 (20.8%)
Z webu www.debian-linux.cz
13 (24.5%)

Celkem hlasů: 51

Tomas Jancik

prace mam ale moc a jde mi to pomalu.... kdo by chtel pomoct, tak tady je seznam katalogu, do kterych je jeste potreba forum zaregistrovat (kde uz jsme, ty mazu), kdo by chtel, pomozte...

https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0ApL0gDzexx-XdFBiWUEzWllwTmJ6em1HN2hrOF9FNHc&hl=en

jinak kompletni seznam, podle ktereho jedu najdete  na http://tomasjancik.net/catalogues.php (pokud vite o nejakem dobrem, ktery tam jeste neni, napiste)

Roman Horník

Fajn, ale co mám dát do popisu stránky? Chtělo by to něco, co sem lidi naláká, taková reklama.
Taky jsem přemejšlel o tom, co takhle udělat pár různých bannerů (PNG, GIF, možná SWF; různý velikosti), aby si je mohli zdejší uživatelé dát na svoje stránky?
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

airlive

Citace od: Roman Horník kdy 15. 12. 2009, 11:47:07
Fajn, ale co mám dát do popisu stránky? Chtělo by to něco, co sem lidi naláká, taková reklama.
Taky jsem přemejšlel o tom, co takhle udělat pár různých bannerů (PNG, GIF, možná SWF; různý velikosti), aby si je mohli zdejší uživatelé dát na svoje stránky?

To je dobrej nápad ;)

Tomas Jancik

dobrovolnosti se meze nekladou, takze pokud se Vam nekomu chce par takovych baneru udelat, budu Vam vdecny....
ja sam si na to ale netroufam.... s grafikou nejsem moc velky kamarad

Erich Stark

napisem mojmu grafikovi, nech nieco vymysli ;)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Erich Stark

Citace od: Tomas Jancik kdy 15. 12. 2009, 11:06:44
prace mam ale moc a jde mi to pomalu.... kdo by chtel pomoct, tak tady je seznam katalogu, do kterych je jeste potreba forum zaregistrovat (kde uz jsme, ty mazu), kdo by chtel, pomozte...

https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0ApL0gDzexx-XdFBiWUEzWllwTmJ6em1HN2hrOF9FNHc&hl=en

jinak kompletni seznam, podle ktereho jedu najdete  na http://tomasjancik.net/catalogues.php (pokud vite o nejakem dobrem, ktery tam jeste neni, napiste)

Ozaj naco je vlastne ten katalog? Ked nieco hladam tak si to dam vyhladat nejake klucove slova v katalogu a mi to najde, alebo ten katalog to nejak indexuje do googla?
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Tomas Jancik

nekdo na tech katalozich hleda webove stranky (podobne jako to ti ostatni delaji na googlu) a pak taky cim vic odkazu na nase forum google najde, timvys se budem zobrazovat ve vysledcich hledani... ale zalezi tam jeste na mnoha dalsich faktorech ....

Roman Horník

Mno, přidal jsem link na českou i slovenskou Wikipedii, snad na to někdo taky klikne :)
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Erich Stark

V google sme uz na tretom mieste "debian forum" myslim si ze to je uspech  :P
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Roman Horník

Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Erich Stark

" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Vajtek

Ahoj,
o existenci tohoto fóra jsem se dozvěděl z dnešní zprávičky na abclinuxu.
Jako již docela dlouholetý uživatel Debianu z toho mám radost.

Díky

Petr Slunský

Citace od: Roman Horník kdy 15. 12. 2009, 10:45:59
Citace od: Tomas Jancik kdy 10. 12. 2009, 19:53:27
Citace od: Roman Horník kdy 10. 12. 2009, 17:45:31
je to tady dost mrtvý, moc lidí sem za ten den nepáchne (a to jich je tady dosud 268) a počet nových topiců za den se dá většinou spočítat na prstech jedný ruky, podle historie fóra to tady bejvávalo o dost živější.

zacal jsem nedavno registrovat nase forum do ruznych katalogu, aby se k nam lidi meli odkud dostat... doufejme ze to aspon trosku pomuze....
V to taky doufám.


to "dost mrtvé" by se dalo taky interpretovat jako, že slušný uživatel OS Debian ctí pravidla RTFM a UTFG a potřebuje pomoct pouze ve čtvrtek a v dubnu... :)


Na forum jsem se dostal asi přes nějakou RSS zprávičku informující o nových stránkách o Debianu od Petra Krčmáře.
Debian

Yontalcar

Citace od: Petr Slunský kdy 12. 10. 2010, 19:12:10
to "dost mrtvé" by se dalo taky interpretovat jako, že slušný uživatel OS Debian ctí pravidla RTFM a UTFG a potřebuje pomoct pouze ve čtvrtek a v dubnu... :)
+1
ale ten čtvrtek a duben jsem nějak nepochopil
NB: ASUS X53U; Debian GNU/Linux Sid amd64 (KDE4)


Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. - Albert Einstein

Petr Krčmář

On tím zřejmě myslel, že slušný uživatel Debianu umí používat Google a dokumentaci, takže potřebuje poradit jednou za uherák.