Intel 82845G/GL - systém zamrzá

Založil Sonic X, 30. 03. 2014, 21:37:20

Předchozí téma - Další téma

Sonic X

Zdravím,
v PC mám výše zmíněnou integrovanou grafiku. Nicméně systém náhle zamrzá a v logu je pak toto:

[   70.505562] [drm] capturing error event; look for more information in /debug/dri/0/i915_error_state
[   70.509543] render error detected, EIR: 0x00000010
[   70.509543] [drm:i915_report_and_clear_eir] *ERROR* EIR stuck: 0x00000010, masking
[   70.509543] render error detected, EIR: 0x00000010
[   71.192018] eth0: no IPv6 routers present
[  849.232018] [drm:i915_hangcheck_elapsed] *ERROR* Hangcheck timer elapsed... GPU hung


Strejda google mi našel toto https://bugs.freedesktop.org/show_bug.cgi?id=49041, ale moc z toho moudrý nejsem. Driver mám  xserver-xorg-video-intel-2.20.19. Prosím o nakopnutí, díky.

Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.40GHz
i386
Debian Wheezy

Ota Trkola

Ač je to divné, Wheezy trpí syndromem zamrzání. Mám to potvrzené již z několika mnou spravovaných PC. Bohužel to není typický projev nějaké architektury, HW, ... Zatím jsem nenašel souvislost. Ani se o to moc nesnažím a migruji vše co jde na Jessie, tam problém není.

Petra Dvořáková

 Pěkný večer, Wheezy používám od vydání, nemám pocit že by "zamrzal".  Žádné potíže neregistruji.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.

Ota Trkola

Může fungovat bez zamrzání, ale dost často tomu tak není.

Petra Dvořáková

#4
To je zajímavé, Wheezy používám na PC 2 x  NTB a Netbook. Nic takového neregistruji.  Tedy nemůžu říct na Wheezy nic špatného.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.