Nefunkční USB v vmware

Založil rajtas, 28. 03. 2009, 17:12:15

Předchozí téma - Další téma

rajtas

Zdravím,

Už jsem tu zas s dalším problémem. Teď jde o USB a vmware (vmware - server).

Když chci pod windows ve vmware připojit cokoliv přes USB tak mi to hodí chybu (na screenu). Udělá to pokaždé ať připojuji Flash nebo telefon k pcSuite. Dokáže někdo poradit lamě jak vybruslit z tohoto problému?

Díky

Screen:

Erich Stark

Neni som si isty ci to je ta chyba, ale netreba pred instalaciou systemu povolit pouzivanie usb? popripade mozno by to slo este dodatocne aktivovat..
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Petr Slunský

Je to třeba nastavit, a potom ještě připojit v konsoli wmvaru.
Debian

rajtas

:) díky za nakopnutí správným směrem :) sice nevím jestli to dělám dobře nebo ne ale rozhodně mi to funguje...
Rád bych se podělil o to jak sem se dopracoval k výsledku ale bohužel sám nevím (klikal jsem, zkoušel, zas klikal a nakonec se to povedlo :) )

Ot: nedá se nějak udělat abych z linuxu mohl přistupovat k souborům co mam se "virtuálce" a obráceně?
vmware mám defakto pouze na iTunes jelikož si budu pořizovat iPhona a co jsem tak na netu četl, iTunes pod wine moc pracovat nechce a když jo tak ne úplně korektně :( . Nerad bych měl Mp3 a vše ostatní jen kvůli synchronizaci v počítači dvakrát :)

Erich Stark

Kebyze sa opytas na virtualbox to viem to som skusal, ale vmware to neviem..
Inak aky je rozdiel medzi virtualbox,vmware workstation a vmware server? ked tam mam nejaky OS tak mozem do neho  pristupovat z netu aj ked mam hocijaky s tychto programov ne? :)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."