Debian TRIČKA - Diskuze

Založil Ota Trkola, 22. 12. 2010, 18:44:38

Předchozí téma - Další téma

ulo

Kdyby byla spíš ta "bílá" verze, tak bych se přidal k zájemcům. Černou nemám moc rád, takže bych uvítal možnost výběru z více barevných variant.
PC-doma:  LinuxMint 17.2 KDE (64bit) - AMD Athlon II X2 270, MB ASUS M5A78L LE, RAM 4 GB, ATI Radeon HD4350
PC-práce: LinuxMint 17.2 KDE (32bit) - Intel Pentium 4, MB MSI 945G Neo, RAM 4 GB, GeForce 8400 GS
NB:  LinuxMint 17.1 KDE (32bit) - Acer TravelMate 3002
Servery:  Debian 6.0 Squeeze

Petr Krčmář

No tedy. A pak jsme ještě u problému límeček nelímeček :-/. Nějak se to Otovi komplikuje. Můj původní nápad byl modré tričko, se Space fun a s límečkem. Ale jak to Oto rozsekneš, to teda nevím. Pokud nebudeš dělat na přání každé tričko jiné...

Ota Trkola

Límeček bych asi neřešil. S tím, že bude více variant jsem jaksi dopředu počítal. Jsem tedy ochoten nechat udělat 2 varianty na kterých se shodneme. Zatím to tedy vypadá na bílé s klasickým motivem a modré se Space Fun, viz první příspěvek. Tak popřemýšlejte a dejte vědět, kdo by měl o které zájem.

Magog

Osobně bych byl spíš pro černé tričko.
Z dosud navržených se mi nejvíc líbí poslední návrh kouzera.

Ota Trkola

Návrh od kouzera je už v prvním příspěvku, myslím, že je celkem povedený.

Mika

Ahoj,
mám menší dotaz. Jak by u toho trička s motivem Space Fun vypadla záda? Bylo by tam logo Debian tvořené těmi hvězdičkami i ta raketa ?  ;)

Ota Trkola

Pravděpodobně ne a to kvůli ceně.

Migilenik

byl bych pro tu variantu co navrhnul kouzar, tedy
1. typ - klasický motiv Debianu, barva trika bílá. V případě potisku i zad bude cena vyšší.

nějak nemám vyhraněnej nazor, takze bych to bral s i bez limečku, přidám se k většině(kdyby žádná většina nebyla jsem pro límeček).
Ubuntu je jen preview verze Debianu!

prochap

modré spacefun a bíle, teoreticky i černé, bez límečku a logo by stačilo z předu

Ota Trkola

Zájemci se mi můžou hlásit do SZ se svým požadavkem. Tyto požadavky budou sloužit zatím pro zjištění zájmu a poté k určení ceny. Závazné objednávky budou řešeny až v lednu. Kdo napsal nějaký svůj požadavek do diskuse, prosím o jeho zopakování do SZ, začínám se v tom ztrácet. Děkuji za spolupráci.. :)

Obsah SZ:

  • Nick na foru
  • Typ trička, velikost a počet
  • Kontakt pro pozdější potvrzení objednávky (email)

Petr

Ahoj, posilate trika i tem, co bydli v zahranici? Konkretne v Anglii. To bile se mi libi a jestli se zasila i do ciziny, tak bych jedno bral, ale bez toho napisu vpredu, pouze znak debianu na zadech. Diky za odpoved.
Nic není zadarmo a vše souvisí se vším.

Ota Trkola

S posláním do zahraničí nemám problém, když si připlatíš za poštovné. Pokud tedy máš zájem tak napiš SZ.

Michal Bořek

Ten Space Fun celo-tričkový potisk jak posílal kouzer by byl husté a originalní, dělat si bíle či černé trika s Debianem je plejcání časem neb mám i teď zrovna na sobě jedno takové z nějakého německého shopu a na netu najde každý tisíc možností jak si takové objednat.

Ota Trkola