Login / Logout

Založil Brano Dohoda, 28. 03. 2015, 18:37:12

Předchozí téma - Další téma

Brano Dohoda

Ahojte mám taky navrch alebo skor taku pripomienku. Jedna sa o prihlasovanie a odhlasovanie, konkretne ide o to ze par krat sa mi stalo ze som sa logol odisiel do kuchine a po 10min som bol automaticky odhlaseny.
O to ani tak nejde ale najhorsie je to ze par krat som pisal nejaky clanok navod alebo len odpovedal a po napisani pol clanku dajme tomu som premislal ako dalej odpovedat alebo ako to upravit a po stlaceni tlacitka Odoslat ma to dalo aby som sa zase prihlasil a musel som clanok / odpovedd pisat znova.

Ide asi len o interval auto. odhlaseni, neda sa ten interval vypnut uplne ? po pripade tam dat aspon hodinu aj dve kludne?
Debian 11 "bullseye" released + KDE Plasma
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[diakritika off]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
* CPU: Intel i3-8130U 2.2GHz Turbo Boost 3.4GHz
* GPU: Intel UHD620 + Nvidia MX130 2GB VRam
* RAM: DDR4 12GB @ 2133MHz

Ota Trkola

Nevím v čem by měl být problém, musíš zaškrtnout že chceš zůstat přihlášený, a je klid..

Brano Dohoda

Jaaaaj ono ta moznost tam je ale ne v headeru hore v pravo ale musim dat v menu prihlasit a tam to je ostat prihlaseni, thx oto timto to je uzavrete thx...
Debian 11 "bullseye" released + KDE Plasma
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[diakritika off]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
* CPU: Intel i3-8130U 2.2GHz Turbo Boost 3.4GHz
* GPU: Intel UHD620 + Nvidia MX130 2GB VRam
* RAM: DDR4 12GB @ 2133MHz

čepi

Citace od: Ota Trkola kdy 28. 03. 2015, 19:33:01
Nevím v čem by měl být problém, musíš zaškrtnout že chceš zůstat přihlášený, a je klid..
Muze to byt treba problem v tom ze ne kazdy povoluje ukladani cookies. I kdyz pri kazdem prihlasovani zaskrtavam "zustat prihlasen", vzdy me to po uplynuti toho intervalu odhlasi. U psani prispevku mam stejnou zkusenost, stalo se mi to tu nejednou a obvzlast kdyz je prispevek delsi (napr. jiz zmineny navod), odradi to.
Ja bych tuto funkci bud zrusil nebo ji dal volitelne (pokud to jde) na uvazeni kazdeho uzivatele.
Pokud jde o hledisko bezpecnosti, kdyz odchazim od notebooku, zamcu si celej system, nepotrebuju aby me forum odhlasovalo (kdyz nechci).
Debian 9 Stretch --- in progress, XFCE
Notebook Acer Aspire TimeLineX 4830TG

čepi

Bude se s tim (alespon vyhledove) neco delat  ???
Debian 9 Stretch --- in progress, XFCE
Notebook Acer Aspire TimeLineX 4830TG

Roman Horník

#5
Teoreticky by to mělo jít, bohužel jsem se v tom nepatlal strašně dlouho, takže nevím, jestli bych to ještě dal. Budu ale muset získat aktuální grafický téma.
Tohle přihlášení nefunguje?
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz