Dotazy > Programování

Jak vyzrát na (spam)boty?

<< < (2/2)

ulo:
čeče tak to předpokládám, že jo :-)  Já nejsem (asi) už nejmladší a tak neznám, který věci teď letí u mladých (mám ted na mysli *náctileté).
A co tady zkusit udělat malou anketku nebo nějaký průzkum anebo u té otázky nějakou možnost kontaktovat kvůli nápovědě třeba tebe jako admina nebo Otu.

Petr Krčmář:
Těch otázek se tam dá nasypat dvacet a on vždycky nějakou vylosuje. Zkušenost je taková, že přes jednu otázku prochází poměrně dost spammerů. Oni si to umí přeložit a/nebo vygooglit. Dá se tam nastavit, aby losoval víc otázek, já jsem dal dvě a projde jich minimum.

Je taky docela problém vymyslet rozumné otázky. Mě se osvědčila přísloví, kde třeba chybí jedno slovo a uživatel ho musí doplnit. Nebo nějaké obecnější otázky na to, který měsíc je v roce čtvrtý a podobně. Cimrmana bych do toho netahal, já ho znám velmi dobře a umím citovat půlku her, ale ne každý bude vědět, co doplnit do věty „Ale té ... se nevzdáááám! Mňmňmň.“ :-)

Roman Horník:
Zatím to vypadá, že se jim registrace nedaří, což je dobře, ale jakmile se to nějakýmu povede, já nikdy nespím, nemilosrdně ho zlikviduju :P
Mňmňmň :D

Milan Kvak:
Pridám trošku zo skúseností - asi to je už neaktuálne ale keby niekto hľadal. Prevádzkujem jedno fórko sice na phpBB ale spambotom je asi jedno kam postujú. So spamom som mal problémy, ale potom som skúsil google reCaptcha a odvtedy nemám ani jeden SPAM. (cca 4 mesiace)

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi