mkchromecast

Založil Bum, 05. 02. 2021, 22:29:53

Předchozí téma - Další téma

Bum

ahojte
da sa do debianu 10 dostat mkchromecast?
oficialne uz neni v repo.

Dakujem

Bum

Dakujem nahodil som repo z predchadzajucej verzie a v pohode funguje bez rozhasenia systemu, rope noveho chcelo vela mazat a preinstalovavat, co som nechcel. Ked to bude vydane ako stable, rad pouzijem.

prajem pekny vecer

Roman Horník

Čau,
tak jsem přišel pozdě, ALE nevím proč, v oldstable je, v testingu i unstable taky, jen ve "stabilním" vydání není. Ale tak si můžeš do /etc/apt/sources.list přidat vyšší vydání, tomu nastavit nižší prioritu a z něj pouze čerpat mkchromecast a případně jeho závislosti, bude-li to nutný. Tak nepřijdeš o aktualizace.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Bum

Fiiiha. Tak to som este nerobil a priznam sa ani netusim jak na to. Skusim hadam sa mi to zas vsetko nerozbije. :)

Roman Horník

Při "nejhorším" uděláš upgrade systému ;D
Jestli používáš Synaptic, tak v jeho grafickým prostředí to nastavíš, a jestli se nepletu, tak s platností pro celou správu balíků. Nebo tady Ota psal o metodě zvaný APT pinning.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Bum

Ďakujem za navedenie, poňúram sa v tom a potom dam vedieť, teraz mám menej času, ale zaujalo ma to a tak to isto skúsim.  ;)

Bum

Citace od: Roman Horník kdy 06. 02. 2021, 17:31:29
Při "nejhorším" uděláš upgrade systému ;D
Jestli používáš Synaptic, tak v jeho grafickým prostředí to nastavíš, a jestli se nepletu, tak s platností pro celou správu balíků. Nebo tady Ota psal o metodě zvaný APT pinning.

Ahoj.
Tak všetko mi funguje až sa divím lebo takto som odladený laptop ešte nemal. Takže upgrade teraz fakt nemám chuť. :)
Aktualizácie mi chodia tiež.