Nepřečtené příspěvky

Založil premet, 18. 02. 2009, 16:24:37

Předchozí téma - Další téma

premet

Zdravím,
Nějak mi nefunguje, když nahoře kliknu na "Zobrazit nepřečtené příspěvky od poslední návštěvy", prostě to neukáže žádný témata, přitom, když najedu na hlavní stránku fora tak hodně příspěvků mi svítí, že sem je neviděl, když dám "Zobrazit nové odpovědi na tvé příspěvky" tak se mi tam nepřečtené zobrazí.
Fedora 10 - 64-bit

premet

Hmm a teď zase jo, zdá se mi to nějaký divný  :).
Fedora 10 - 64-bit

kouzer

To bude tím obrázkem fedory... :D Dej tam debian a bude to ok..

Tomas Jancik

někdy se mi to stane taky.... ale je to možná tím že občas načtu fórum (index) ale žádné příspěvky nepřečtu... a když přijdu pozděj tak to zobrazí jen nepřečtené příspěvky od té přecdchozí návštěvy, které třeba nemusí být žádně....

ale je link "Zborazit všechny nepřečtené příspěvky" a ten by to měl řešit...

Boogey

Me se stava, ze na indexu stranky vidim, ze v nejake sekci jsou neprectene prispevky. Kdyz na to kliknu, tak se mi otevre sekce, ale jiz neni vyznacene, v kterych tematech tyto prispevky jsou. Blby taky je, ze aniz bych kamkoliv dal klikal, tak se me v dane sekci oznaci vse za prectene.
Debian Squeeze 32bit, Kernel 2.6.26-2, (Server)
AMD Duron 700MHz@1Ghz, 640MB ram, GeForce 4 MX 64MB
Apache2, PHP5, Samba, ProFTPd, MySQL, KDE 4.2.2(na testovani)

Hobild

U mne a FF (iceweasel) je to nasledovne:
Po otevreni okna a kliknuti na "Neprectena temata od minule navstevy" se mi zobrazi stranka s tim, ze se zadne prispevky nenasly.
Po kliknuti na "Neprectena aktualizovana temata" se objevi okno pro prihlaseni, nasledne se objevi neprectene prispevky.
Domnivam se, ze by se okno s prihlasenim melo objevit jiz v prvnim pripade.
Pri prihlasovani zaskrtavam "prihlasit trvale", na jinych webech tim padem byvam prihlasen automaticky, zde to zjevne nefunguje.
H.

pulpe

Potvrzuji divné chování s přihlášením... chodím sem minimálně jednou denně, na hlavní stránce fóra jsem přihlášen, ale jakmile kliknu na jakýkoliv topic, jsem odhlášen, po opětovném přihlášení vše funguje.

A takto se mi to děje každý den a to i v případě přihlášení na "stálo".

Ota Trkola

Je to divné, ale nepozoruji výše zmíněné problémy s přihlášením. Jsem pořád přihlášený bez jakýchkoliv problémů.

Hobild

pokud jsi prihlasen jako admin, pak se to muze chovat jinak.
H.

nazir

Potvrzuji praštěné chování.  V bookmarku mám odkaz na nepřečtené příspěvky, přes který sem chodím.  Vlezu sem (jsem přihlášený), vidím pár nepřečtených témat, vlezu do prvního z nich (hups, najednou jsem odhlášený), přihlašuju se tedy (s nastavením "na stálo") nahoře na stránce, znovu si nechám zobrazit nepřečtené příspěvky a vidím, že žádné nevidím, což mne velmi potěší a rozveselí (naštěstí mám ty zbývající nepřečtené thready ještě v starém otevřeném tabu browseru)...

Hobild

Jeste dodavam, ze pri vypinani FF se neodhlasuji.
Pokud se odhlasim, pak se pri pristim otevrenim stranky forum zachova korektne, a nabidne mi prihlaseni.
Pokud se ale (standardni chovani) neodhlasim, pak se chova, jak jsem popsal vyse. U jinych webu to vsak nevadi, a o nekterych vim, ze taky pouzivaji SMF, takze tim to nebude.
H.

l_o_g

Ahoj, chtěl bych nahlásit stejný problém, jako má halfman. Mám Chromium a OS je Squeeze.
Spokojený uživatel Debianu Squeeze.

pulpe

Citace od: halfman kdy 20. 02. 2011, 18:12:05
Potvrzuji divné chování s přihlášením... chodím sem minimálně jednou denně, na hlavní stránce fóra jsem přihlášen, ale jakmile kliknu na jakýkoliv topic, jsem odhlášen, po opětovném přihlášení vše funguje.

A takto se mi to děje každý den a to i v případě přihlášení na "stálo".

Je to chyba Chromia, v iceweaselu a v midori to funguje  :(

Hobild

Citace od: halfman kdy 22. 02. 2011, 14:43:00
Je to chyba Chromia, v iceweaselu a v midori to funguje  :(
No fajn, v nejrozsirenejsich prohlizecich to blbne, v minoritnim midori to beha...
Nicmene na jinych SMF forech to funguje OK (uz jsem to tu psal), takze to neni o chybe v SMF, neni to o chybe v tom ci onom prohlizeci, je to o nastaveni SMF.
H.

Ota Trkola

O uvedeném chování administrátor fora ví. Prosím o trpělivost.