SVN Repository- vytvorenie

Založil Joseph, 15. 06. 2016, 11:13:27

Předchozí téma - Další téma

Joseph

Niekto tu radil, ze UNetBootin sa da stiahnut aj z Repository SVN Servera.Preto aj toto sa tu pytam. SVN pouziva aj NetBeans.Chcel by som si to nainstalovat a vyuzivat prislusne programy.
SVN potrebuje nainstlovat Clienta-Svn. Vzdy ma odkaze na CollabNet, potom na NetBeans alebo si mozeme vybrat Trial Version na Subversion. Je to chcem pouzivat dlhodobo a najprv vyuzivat programy, ktore mozem stiahnut zadarno, napriklad Samples k Jave, ..
S CVS je to podobne. Ako by som sa mohol pripojit na tieto servery a vyuzivat tak programy, ktore su tam k dispozicii? Aj UNetBootin?

čepi

Citace od: Joseph kdy 15. 06. 2016, 11:13:27
Niekto tu radil, ze UNetBootin sa da stiahnut aj z Repository SVN Servera.

Neni pravda, radil ti nainstaloval balicek z debianich repozitaru = zdroju ... vse potrebne se o nich dozvis zde:
https://www.debian.org/doc/manuals/apt-howto/ch-basico.cs.html

Balicky se instaluji pres terminal prikaze apt-get nebo aptitude. Pripadne pokud mas nainstalovanou, muzes si je naklikat v aplikaci synaptic.
Debian 9 Stretch --- in progress, XFCE
Notebook Acer Aspire TimeLineX 4830TG

Joseph

Dobre, chcel som pochopit aj SVN. Ako funguje. Niekto mi poradil, aby som radsej pouzival GitHub. Uz som sa tam prihlasil, vyskusam to neskor. Cize, nasiel som lepsie riesenie.
Toto je tiez VYRIESENE.