Urban Terror

Založil Roman Horník, 08. 04. 2012, 16:22:50

Předchozí téma - Další téma

Roman Horník

Hraje někdo z vás Urban Terror (UrT)? Hraju jen klasický FFA (žádný skákání, Superman, ani jiný modifikace) na různých serverech s odezvou maximálně 150ms.
Kdo tuhle hru ještě nezná, tak je to další multiplayerová věc na motoru Quake3, je multiplatformní a funguje na 32 i 64 bitech, dá se stáhnout tady (není potřeba nic instalovat, stačí rozbalit a hrát).
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

valsin

Hrajem hrajem :-) velmi dobra hra stači tiež mrknúť na www.urt.sk, máme server mumble irc a podobne..

Ota Trkola

Romane, oprav si link ke stažení, nefunguje.

valsin


Ota Trkola

Dík, kouknu na to. Nejsem hráč, ale zajímá mě to.

Roman Horník

ValSiN: Koukal jsem :), ale FFA tam není, co? Na skákání nejsem a na týmový hry taky ne, to kvůli tomu, že střílím všechno, co se pohne (až pak se koukám, jestli je červenej nebo modrej), proto jsem na týmovkách nebyl moc oblíbenej :D.
Nejsem sice moc rychlej, neskáču u všeho jako gumovej falus, ale i tak na tom zas tak moc špatně nejsem, i když jsem to 3 roky nehrál, třeba takhle jsem kácel Američany (samej Tom, Bob a Dick :D):


Oto, už jsem to opravil, díky za upozornění
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

valsin

Ja som svoj server skombinoval jedna mapa CTF druha TS a meni sa to dookola pribudne este BOMB mod a mozno jednu mapu dam aj FFA uvidim podla komentov co players nato,,,,,

hehe samej Tom Bob a Dcik to si pekne napísal  ;D ;D

zirafacek

Pěkný večer že bych se také ukazála na hrací ploše :D .....

Roman Horník

ValSiN: To by bylo skvělý, kdybys tam spustil FFA :). Spíš si myslím, že je to samej Dick, vládli by světu, ale aby uměli střílet, tak to ne :D

Petra: To se tam musíš ukázat, přece nebudu USAmy kácet sám :D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz