Aktualizace = zmizely nabídky v "systém" a další problémy

Založil radeb, 03. 09. 2012, 17:31:37

Předchozí téma - Další téma

radeb

zdravím, dnes jsem provedl aktualizace systému Debian GNU/Linux 6.0.5 (squeeze) a začaly se dít věci, začalo to nahrazovat nějaké konfigurační soubory (např. konfigurák grub, což jsem poznal po rebootu), dále pak a to mi přijde zásadní, mi úplně zmizelo "NASTAVENÍ" a "SPRÁVA" v nabídce Systém v horní liště a při pokusu upravit nabídku lišty (pravý klik na Systém -> upravit nabídku) se neprovede vůbec nic.. setkal se s tímto někdo? jak to vyřešit popř. jak obnovit systém do stavu o pár hodin před aktualizací? díky za každou radu

mosqa

nehral si sa s nastaveniami zdrojov? podla popisu by to mohla byt aj zachranna relacia gnome 3 [gnome shell], nevsimol si si pri aktualizacii ci sa ti tam take nieco nenapchalo? popripade si vygoogli ako zistit aktualnu verziu gnome, tie postupy sa lisia pre 2.x a 3.x tak ti nechcem rovno napisat nieco co by ti nefungovalo..

radeb

Ano, moje chyba, přenastavoval jsem repozitáře a jaksi tam zapomněl slovíčko "testing", takže mi to udělalo takový mix z wheezy s nejspíše prvky gnome3, avšak né úplného přechodu na gnome3, nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem plně přešel na wheezy.