Debian Lenny bez aktualizácií?

Založil Erich Stark, 23. 01. 2009, 15:20:38

Předchozí téma - Další téma

Erich Stark

Nazdar..Vždy keď nainštalujem Debian Lenny odtiaľto http://cdimage.debian.org/cdimage/weekly-builds/i386/iso-cd/ a spustím ho tak mi neukazuje žiadne aktualizácie. Počul som že ostatný majú po inštalácií debianu aktualizácií dosť :-D
Dik za každú radu. ;)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Xgamer

Ved ten link je na weekly builds čiže to su týždenne aktualizované inštalačne media čiže tých aktualizácií bude minimum or žiadne;)
Scio me nihil scire.

Erich Stark

Citace od: Xgamer kdy 23. 01. 2009, 22:00:58
Ved ten link je na weekly builds čiže to su týždenne aktualizované inštalačne media čiže tých aktualizácií bude minimum or žiadne;)


A je to mozno aj po tyzdni az dvoch ze ziadne niesu?
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Petr Krčmář

CitaceA je to mozno aj po tyzdni az dvoch ze ziadne niesu?

Je. Lenny je zmražený a aktualizací je teď opravdu málo. Pokud probíhá správně update balíčkovacích databází a pak to jen napíše, že žádné aktualizace nepřijely, pak je to v pořádku.

Erich Stark

Alebo aj v škole čo som naposledy inštaloval debian lenny a nieco inštalujem čo to tam vypise napr 0 instalovanych 0 ...  156 neaktualizovanych a hore na liste mi ich neponukne na aktualizaciu ako v ubuntu
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Xgamer

no v ubunte je nainštalovaný update-manager preto ich ponúka na update na lište... v debiane bez update-managera(možeš si ho doinštalovat) možeš použit sudo apt-get update (znovunačitanie zdrojov) sudo apt-get upgrade(aktualizácia)..
Scio me nihil scire.

Petr Slunský

Ahoj,

otázka aktualizací je podle mého názoru do značné míry závislá na zdrojích, které jsou nastaveny v sources.list nebo v source.list.d.

Které zdroje máš "zapnuty"?
Debian

Erich Stark

No zdá sa mi že mám všetky okrem proposed updates
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."