Aktualizace Pidgin

Založil kevin, 09. 11. 2011, 19:42:11

Předchozí téma - Další téma

kevin

Lze aktualizovat Pidgin z verze 2.7.3 na poslední verzi 2.10.0 ? Důvodem aktualizace je nemožnost připojení k ICQ účtu, pokud mám povoleno SSL a clientLogin hlásí mi klient, že jsem se moc častokrát přihlašoval a mám počkat 10 min, pokud SSL a clientLogin zruším chyba se změní na Neznámí důvod. Poroto si myslím, že je to způsobeno starší verzí Pidgina (v Mirandě na W7 jde vše bez problémů).

Power

Pokud se někdo vícekrát za sebou přihlašuje, píše to stejnou chybu všem. Protože ICQ to vyhodnotí jako útok. Aktualizovat Pidgina samozřejmě můžeš, já to řeším přidáním ppa přímo od tvůrců Pidgina https://launchpad.net/~pidgin-developers/+archive/ppa
Akorát nevím, jestli je nějaké repo přímo pro Debian.

kevin

Problém je, že přes noc jsou oba stroje vypnuty, jsem odhlášen a ráno to píše stejnou hlášku.

Power

Tohle už jsem také zažil, bylo to tím že jsem měl na síti sdílenou neveřejnou IP adresu s více uživateli. Příliš velký počet přihlášení byl detekován jako útok a muselo se to řešit, rozdělením na větší počet IP adres.

Hobild

jedinou realnou odpoved ti da pokus - proste to zkus; stary odinstaluj, novy nainstaluj. Obavam se vsak, ze muze byt problem s radou knihoven ap.
Obecne si myslim, ze ICQ bude stale vetsi problem, a jeho soucasny vlastnik ho imho bude pouzivat proti OSS systemum.
H.