Nová uživatelská skupina - Člen týmu

Založil Ota Trkola, 29. 03. 2013, 15:28:39

Předchozí téma - Další téma

Ota Trkola

Vytvořil jsem novou uživatelskou skupinu s názvem Člen týmu. V této skupině jsou uživatelé fóra, kteří se aktivně podílí na obsahu portálu www.debian-linux.cz a zároveň nejsou Administrátorem nebo Global moderátorem fóra.

Členy v této skupině nyní jsou:

Antonín Mička
Braňo Val

Díky za jejich práci ;)

V případě, že by měl někdo zájem aktivně se podílet na obsahu webu, nechť mne kontaktuje.

valsin

Asi by som nemal mať prístup do admin zony či hej ? A každopádne ďakujem za prijatie do služby ;D budem slúžiť verne a poctivo 8) vlasti Debian.

Ota Trkola


Roman Horník

Tondo, Braňo, oběma gratuluju! Je to čestná funkce, mezi 789 uživateli máte oprávnění vlastnit ji pouze vy dva, neboť jste si ji plně zasloužili díky aktivní účasti na chodu www.debian-linux.cz. Díky, chlapi B-)
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

valsin

Citace od: Ota Trkola kdy 29. 03. 2013, 17:06:13
Práva jsem upravil.. ;)

Citace od: Roman Horník kdy 29. 03. 2013, 17:13:06
Tondo, Braňo, oběma gratuluju! Je to čestná funkce, mezi 789 uživateli máte oprávnění vlastnit ji pouze vy dva, neboť jste si ji plně zasloužili díky aktivní účasti na chodu www.debian-linux.cz. Díky, chlapi B-)

#to Ota# Ano  už je to v poriadku, už to nie je vidieť
#to Roman# ďakujem modré frčky sa mi páčia viac a vážim si to.

ps joke: takže v rámci preventivného výcviku, Tondo 50 klikov a Braňo 100 kedže je bažant  ;D

Ota Trkola

Nakonec jsem Členům týmu povolil vstup do admin sekce, protože tam budeme řešit další interní věci.. ;)