*** 1. sraz členů našeho fóra, uživatelů Debianu i jiných linuxových dister ***

Založil Roman Horník, 23. 03. 2012, 07:39:51

Předchozí téma - Další téma

Kdo se zúčastní srazu, který se bude konat mezi 2. a 3. červnem v kempu u pláže v Seči?

Určitě přijedu
Nejspíš přijedu
Zatím nevím
Nejspíš nepřijedu
Nemůžu přijet

Ota Trkola

Jednu chatku si beru já s Petrem. Tak nám jí prosím Romane zamluv od pátku do neděle. Díky.

Aminux

Zdravím, jsem tu nováček. Zavedl mě sem vzkaz na Mandriva fóru.
Chci se jen zeptat, budou součástí programu i nějaké (odborné, ale ne zas moc) přednášky?
Mandriváci tuším kdysi něco takového měli.
Díky.

Roman Horník

Nazdar, vítej na fóru!
myslím, že to není špatnej nápad, lidi by na to byli ;)
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

zirafacek

Citace od: Aminux kdy 10. 04. 2012, 23:31:52
Zdravím, jsem tu nováček. Zavedl mě sem vzkaz na Mandriva fóru.
Chci se jen zeptat, budou součástí programu i nějaké (odborné, ale ne zas moc) přednášky?
Mandriváci tuším kdysi něco takového měli.
Díky.

Pěkné odpoledne . Jsem ráda že to k nečemu bylo to dávat na Mandriva a Mageia fórum.  Ty srazy na Mandrivě dělal mladej s Peťošem ale to už je delší doba.

Aminux

Koukám ale, že moc hlasů v anketě zatim nejni.
Jěště mě napadlo, že bych tam přespal v autě, ale pokud přijedu, tak pravděpodobně jen na 1 den. Uvidíme.
Od nás je to cca 70 km, což nejni tak moc. A navíc mám auto na plyn, tak ať se využije.

Kdyžtak navrhněte nějaká témata pro případné přednášky. Mě by třeba zajímalo něco málo o Grubu. Nějaké nastavení, jak ho obnovit, když mi ho widle přemažou atp.
Určitě by se našlo spousta jiných témat a nemusí to nutně být jen o Linuxu - síťařina, kompilace, co já vím, nebráním se ničemu. Pro mě bude každá přednáška zajímavá.
Nechám to na vás.

Roman Horník

Aminux: Copak, GRUB by se dal řešit a vyřešit tady na fóru, ale není problém o tom na srazu diskutovat, stejně tak můžeme diskutovat o budoucnosti Linuxu, kam by měl vývoj směřovat a tak, témat je hodně. A jestli bude Ota přednášet ve stavu feldkuráta Katze, když kázal, tak to potom teprve bude (_!_) :D

Jo a jinak- získal jsem kontakt na Povodí Labe a na hráznýho, takže můžu vyjednat exkurzi do hráze :). Původně jsem to chtěl rozšířit o exkurzi do elektrárny, ale tam prej nechtěj nikoho pouštět.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Petr Krčmář

Já jsem pro exkurze všemi dvaceti. Ovšem přednášky nevím nevím. Spíš bych to viděl jako individuální konzultace a pokec. O tom Grubu ti to rád řeknu :-).

Ota Trkola

Přesně tak, žádné přednášky nebudou, konzultace ano. Obnova Grubu je snadná pomocí Businesscard ISO.

Roman Horník

Jo, můžou bejt konzultace, ale aby se někdo z ničeho nic u píva postavil a mlel, to není ono, to by jistě dostal židlí po zádech :)
Hlavně mi držte palce, až budu v pondělí volat hráznýmu nebo do Povodí, aby jim to o víkendu nevadilo.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Roman Horník

Tak jsem volal hráznýmu a bohužel to nepůjde, údajně kvůli stavebním pracem :(
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Erich Stark

" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."


Roman Horník

Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Erich Stark

Aha lebo som skusal google maps ale nenaslo mi to predtym :D reps neviem kde by som to mohol hladat, no uvidime :)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Antonín Mička

Citace od: Roman Horník kdy 23. 03. 2012, 18:40:48
Když se daří, tak se daří!
Zatím to neberu tak, že určitě přijedete, to jistě chápete, ale dejme tomu, že do konce května bych rád věděl, že vaše nádoba bude na srazu opravdu figurovat.
Jen doufám, že se na poslední chvíli nedočkám nějakých chabých výmluv, to dělaj jen poserové. Lidi, poznáme se, bude zábava, ne-li dokonce prdel, prostě si to důkladně užijeme. Jasný?

No, nechci se vymlouvat, jen dávám dopředu najevo, že pokud budu vytížen pracovně, ruším vše ostatní. Pak taky pokud budu mít závody, tak, neberte to zle, je to pro mě zajímavější, už jen počet žen je pro mě silná motivace, ale hlavně si kvalitně zasportuji, a podle prvních závodů shledávám, že soupeře budeme mít kvalitní.