*** 1. sraz členů našeho fóra, uživatelů Debianu i jiných linuxových dister ***

Založil Roman Horník, 23. 03. 2012, 07:39:51

Předchozí téma - Další téma

Kdo se zúčastní srazu, který se bude konat mezi 2. a 3. červnem v kempu u pláže v Seči?

Určitě přijedu
Nejspíš přijedu
Zatím nevím
Nejspíš nepřijedu
Nemůžu přijet

Petr Krčmář

Já nakonec můžu oba krajní termíny (2, 3 i 23, 24). Takže je to jen na vás, ostatních :-D.

Migilenik

Stále nemůžu s jistotou slíbit že přijedu, ale probůh, jestli vyhraje 2. - 3. června, tak můžu s jistotou slíbit opak. Zapřísahám vás, hlasujte pro pozdější termín.
Ubuntu je jen preview verze Debianu!

Roman Horník

Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Petr Krčmář

Už by to asi chtělo rozseknout, ne? Prostě určit termín, místo, hlaste se do termínu X, ať se to dá rezervovat a podobně. Nebo se na něco čeká?

Ota Trkola

OK, já jsem pro vyhlášení termínu 2.6. 2012 a místo konání kemp Pláž, zamluvil bych chatky, kvůli nepředvídatelnému počasí.

Petr Krčmář

Souhlasím. Takhle už se pak můžou hlásit konkrétní lidé na konkrétní termín a akci a zaplatit nějakou zálohu.

Roman Horník

Tak fajn, bylo tedy rozhodnuto, teď sem napište, kdo a kdy přijede, jestli si s sebou někoho vezme nebo ne.
Ota slíbil, že přijede už v pátek, musíme nadělat dříví na topení, kdo bude chtít pomoct, tak není problém.
Optám se v infocentru, jak to vypadá s těma chatkama.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Ota Trkola

Přijedu v pátek, ale jen pokud bude chatka (klidně ta mrňavá) a pokud bude někdo další, sám tam sedět nebudu.

zirafacek

Pěkný večer . Můžeme sedět spolu a dát šachy ;) či jinou hru  ?

Roman Horník

Jo, ale především se pojede do lesa na dříví, aby bylo nad čím opejkat :D
Sám na to jít nemůžu, mám poněkud zmrzačenou ruku
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Petr Krčmář

Já počítám samozřejmě taky s pátkem. Když už, tak už :-). Takže tam určitě minimálně my tři budem.

Ota Trkola

Super Petře, to jsem rád, že mě tam nenecháš s Romanem samotného, on je totiž divnej... ;D

Roman Horník

Konec srandiček, OT jsem posílám do /dev/null, ať je tady pořádek. Teď je potřeba, abyste sem napsali, kdo chce jít do chatky (a s kým) a kdo třeba pod stan, protože chatky je třeba včas zamluvit, jinak nebudou. Takže se rozepište.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Petr Krčmář

Já jsem chatař. S kým budu bydlet, nevím, ale předpokládám, že silná trojice Roman, Ota, Já + někdo by mohla být zajímavá. Už jen proto, že my tři přijedeme určitě :-D.

Roman Horník

Bohužel tam přespávat nebudu moct, i když bych byl rád, že se kvůli mně nevyspíte, kdyby mi přišla kontrola, tak jsem v /dev/null :(.
Ota vzdychal po minichatce (viz obr. dole), ta je dvoumístná, k dispozici jsou celkem 3 chatičky.
Jsou umístěny 130m jižně od recepce, necelých 10m východně od nich jsou ajnclíky, takže když si budete vyprávět vtipy, tak to tam možná stihnete :D, 50m východně se dá koupit něco k jídlu, točí se tam pívo a griluje maso, pláž je odtamtud 130m jihozápadně.
Další, větší chatky, jsou odtamtud ale poměrně daleko, kousek od recepce. Kdyby se sehnali další 2 lidi, vyplatila by se spíš větší chatka, byla by komfortnější.
Tady je ceník

Tady je fotka minichatek, větší chatky můžu nafotit:


Tady je 360° panorama sektoru B kempu, focená z hasičský plošiny; na východ jsou větší chatky, na jih ty menší (po kliknutí se dá fotka zvětšit):
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz