Sraz v Seči - jsme tu, přijeďte!

Založil Petr Krčmář, 01. 06. 2012, 20:39:54

Předchozí téma - Další téma

Petr Krčmář

Tak se to povedlo, sešli jsme se v Seči. Je krásně, pivečko mají výborné a klobásky ještě lepší. Pokud se chcete přidat, přijeďte v sobotu, bude legrace. Je to ta Seč u Chrudimi :-). Máme pro vás i první foto:


Na fotce zleva: Petr Krčmář, Ondřej Caletka, Ota Trkola st. a Ota Trkola ml., fotí Roman Horník

morol

Je na ty Seči někdo?Nemůžu nikoho najít.

morol


Ota Trkola

Zdar, tak jsme volali, tak přijeď. Kdo nepřijede, dělá chybu, Roman tady dělá slušnou ostudu... ;D

Antonín Mička

no, vypadá, že se bavíte... 8)

zirafacek

Pěkné dopoledne. Škoda že mám moc práce :( . Snad to vyjde příště. Romane ještě chybí Tvé foto .  P.Krčmáře znám z fotografií Ota vypadá též skvěle do sbírky zbýváš Ty :D .

Petr Krčmář

Jsem doma, díky moc, byla to paráda. Bylo nás nakonec sedm, ale i tak to bylo příjemné. Příště (a určitě příště bude) by nás mělo být podstatně víc.

Roman Horník

#7
Nazdárek,

kdybych tady nebyl hlavním moderátorem, tak bych napsal, že jste volové, že jste na sraz nepřijeli, ale to nenapíšu. Udělali jste ale chybu obřích rozměrů, skoro tak velkou, jakou umí snad jedině Microsoft.
Na to, že to byl náš první sraz, tak proběhl přímo skvěle, sešlo se nás tam celkem sedm, tedy téměř dvakrát více, než jsem očekával, počasí nám kupodivu přálo, i když to od rána vypadalo, že nás někdo chce utopit a ubít kroupama. Pivo mělo dle hlavního alkoholika Oty správnou teplotu, barvu i chuť, flaška zelený, kterou na posezení vypil, mu taky padla, od začátku do konce jsme se výborně bavili.

Obrovský díky všem, co se srazu zúčastnili, zvláštní poděkování patří Otovi za naprosto vynikající utopence, lepší jsem snad v životě neměl.

Příští rok se sraz konat BUDE, na starosti ho tentokrát bude pravděpodobně mít náš vedoucí, Petr Krčmář, takže jistě bude mnohem lepší jak letošní, ttudíž očekávám od vás, že nebudete poserové jako letos, jinak máte u mně velký mínus, který se sakra blbě maže.


Moje maličkost Foto: Ota Trkola
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Ota Trkola

Už jsem taky doma... ;D Kdo nepřijel, udělal chybu. Zdar příště.

Petr Slunský

Nějakou dobu jsem na Fóru nebyl  - práce nepustila - tak mi akce ušla mezi prsty. Fotka vypadala moc dobře. Příště se musím více snažit.. :D
Debian