Jakou vetev debianu pouzivate na desktopu?

Založil Tomas Jancik, 07. 01. 2009, 14:59:27

Předchozí téma - Další téma

Jakou vetev debianu pouzivate na desktopu?

Stable
17 (21.5%)
Testing
42 (53.2%)
Unstable
29 (36.7%)
Nepoužívám Debian
6 (7.6%)
Sid + Experimental
1 (1.3%)
Oldstable
0 (0%)

Celkem hlasů: 79

Ahmul

Na svém Unstable/testing. Těch pár problémů, které se občas vyskytnou, je docela zábavné řešit:)

nazir

Na laptopu a desktopech jako základ testing, s několika málo věcmi z unstable a experimentalu (fglrx, wine, psi), na servery stable...

Visterius

#17
[edit]Debian Lenny 5.0 RC1 | KDE4.1.3[/edit]

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

cubas

Citace od: wingman kdy 08. 01. 2009, 17:48:17
Teď stahuju (po chvilce trápení s openSUSE 11.1 - proč jsem se pokoušel o přechod??), resp. tedy vracím se k Debianu, tentokrát Lenny 5.0 RC1, na nějž aplikuji kombinaci KDE 4.1 a Enlightenment DR17 :)
Taky jsem se po problémech s openSUSE 11.1 vrátil k Debianu Lenny.

nettezzaumana



Tomas Jancik

tak jsem dnes konečně naisntaloval na desktop debian... doteď jsem měl jen dualboot... na ntb ubuntu/vista a na desktopu ubuntu/XP.
a jelikož je můj ntb momentálně mimo hru, tak musím používat desktop, který už toho má dost odslouženo. do win nepůjdu a ubuntu tady jede jako šnek... takže jsem nečekal a naisntalovat po nějaké době zase debian (lenny) a jede to mnohem líp...

premet

Fedora 10, ale není to tak dlouho co jsem měl Lennyho.
Fedora 10 - 64-bit

waldo.pepper

Lennyho, doma i na eee. V práci Etche, na starém komplu šlape subjektivně lépe. S potěšením zde vidím "tváře" z Ubuntího fóra. Nettezzaumana se zuzkou nedá pokoj a nedá  :D
najvjac peňazí sa utratí pri placení

lukves

No ono je to dost diskutabilne.. Debian pouzivam ako kedy.. Ked mam chut si ho nainstalujem. Ide o to ze na desktop radsej Testing koli novosti balickov teda ich aktualnosti.. predca len debian je dost konzervativne distro a stable vetva dost rychlo zastarava oproti inym distributciam. na druhu stranu teraz ked vyjde lenny (uz sa nemozem doskat) isty cas budem pouzivat ak si dam debiana stable vetvu teda lennyho.. po istom case prejdem opet na testing. Teda Testing->Stable->Testing atd.
Uživateľ operačného systému GNU LINUX, najčastejšie Suse a Debian.

Hynek (Pichi) Vychodil

Dlouho jsem provozoval aplikační server s tenkými klienty s testing-unstable mixem.

Teď mám Dell Latitude D630 a když jsem si měl před rokem něco nainstalovat tak jsem zkusil Ubuntu. Nefungovala mi polovina věcí, tak jsem zkusil testing. Všechno jelo podle představ tak už jsem u něj zůstal. No a po roce používání jsem čím dál spokojenější.
Proč se trápit, když máme Debian

kiklhorn

Lenny, zdá se mi ale příliš stabilní, tak bude Sid  ;)

Tomas Jancik

Citace od: kiklhorn kdy 18. 01. 2009, 15:13:36
Lenny, zdá se mi ale příliš stabilní, tak bude Sid  ;)

to od systému očekáváš že bude nestabilní???

nebo to máš "na hraní"

Erich Stark

Ja používam Testing... teda lenny ale ked príde nový testing tak zas bude ten :)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

q66

FreeBSD 9 x64 @ desktop
Mac OS X 10.6.8 @ laptop
OctaForge: http://octaforge.org
jabber / gtalk: quaker@jabbim.cz / quaker66@gmail.com