Nabídka

Zobrazit příspěvky

Zde lze prohlédnout všech příspěvky uživatele. Jsou zde vidět pouze příspěvky z oblastí, do kterých máte přístup.

Nabídka Zobrazit příspěvky

Témata - libor007

#1
Všeobecná podpora / AHCI?
08. 06. 2011, 22:51:47
Ahoj, jak je na tom squeezy s podporou AHCI? Zitra budu instalovat novy PC s AMD cipsetem. Na googlu toho moc neni a jsou nejake zpravy, ze je lepsi pouzit IDE rezim. Jak to tedy je?
#2
Instaloval jsem xfce squeeze podle návodu z businesscard. Vše zdá se jede, ale synaptic nejde spustit z menu. V čem je problém?Díky..
#3
Ahoj, zkouším squeeziho a mám menší problém, který je stejný, jako v ubuntu maverick. Vše jede perfektně včetně přehrávání videa a akceleroovanéhe desktopu. Když ale spustím 3D hru, obraz občas černě problikne, příp. blbne zobrazení polygonů. Vypnutí compiz nepomáhá. Co ještě můžu zkusit pro korektní chování? Mám amd s gkX1250 a z toho důvodu svobodné ovladače(catalyst již x1250 nepodporuje).
#4
Zjevně mi odchází zákl. deska. Mám athlona X2 a zatím amd780g čipset. Co si pořídit pro bezproblémový chod?. Bude to pro squeezyho a běžnou desktopovou a multimediální práci s zapnutým compizem. Adepti jsou amd čipset s ati 4200, nebo nvidia čipset s geforce 8200. Na atinu 4200 jsem našel plno stížností na nefunkčnost, ale staršího data - dnes to může být jinak...
#5
jaký se vám osvědčil panel co se týče bezproblémovosti a funkčnosti?řeším co dat do systému-awn,docky,gnomedo či jiný.nepotřebuju milión funkcí,ale spíše hladký chod a ideálně českou lokalizaci(ta není podmínkou)
#6
Zdarec, Jak dostanu do squeezyho firefox 3.6? Jde mi i o to, aby se pak sam aktualizoval...
#7
Pěkný den, jsem 2 roky na ubuntu a pod vlivem chystaných změn bych chtěl přejít na debian. Plánuju přechod po uvedení squeezeho jako stable. Není někde pohromadě návod jak po instalaci do debianu dostat kodeky, flash (adobe) apod? Zkrátka vymazlení systému pro použití na desktopu...