http://www.debian-linux.cz/

Založil Ota Trkola, 23. 01. 2010, 20:55:58

Předchozí téma - Další téma

Ota Trkola

Proč jsou stránky http://www.debian-linux.cz/ mrtvé? Poslední příspěvek je z 23.11.2009. Od té doby je spousta novinek okolo Debianu. Toto nepovažuju za dobrou vizitku, která by měla lákat nové uživatele.

nazir

Zřejmě nejsou lidské zdroje...

Petr Krčmář

Citace od: nazir kdy 23. 01. 2010, 22:04:27
Zřejmě nejsou lidské zdroje...

Je to přesně tak, nějak jsem to přestal stíhat. Server samozřejmě dál mám a mít budu, všechno jede, jen ten čas na denní přidávání novinek není. Ale mám řešení: rozdám případným (prověřeným) zájemcům přístup a můžou přidávat příspěvky sami. Prostě se z nich stanou redaktoři toho informačního webu. Budeme to dělat společně, můžeme si rozdělit služby nebo prostě kdo co uvidí, to zadá. Prostoru je spousta.

Ota Trkola

Je mi úplně jasné, že udržovat tento a i jiné weby není zrovna málo práce. Tvořit tento web týmově je určitě dobrý nápad, jde jen o to, jestli se potencionální dobrovolníci přihlásí. Každopádně tyto stránky by si to zasloužily.

Erich Stark

Obcas citam nejake tie novinky ktore sa tam nenechadzaju, tak by som kludne mohol prispiet :)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Ota Trkola

Jak to tedy vypadá? Bude nějaká další síla na doplňování novinek? Erino72 se hlásil... ;)

Petr Krčmář

Hlásil, ale tím to zhaslo. Můj mail je krcmar na této doméně :-). To platí nejen pro Erina, ale i pro další zájemce.

Ota Trkola

Tímto veřejně děkuji Petrovi Krčmářovi a Tomášovi Jančíkovi za důvěru, že mi svěřili moderování fora. :)

Roman Horník

Citace od: otas.pe kdy 29. 03. 2010, 17:56:41
Tímto veřejně děkuji Petrovi Krčmářovi a Tomášovi Jančíkovi za důvěru, že mi svěřili moderování fora. :)
A já Ti gratuluju, vládni moudře a spravedlivě, nebo si Tě vygoogluju (=najdu) a pak si mne nežádej! ;D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Petr Krčmář

Myslím, že by bylo fér, kdybys změnil přezdívku na regulérní jméno a příjmení. Jako moderátor bys měl vystupovat trochu oficiálněji a ne anonymně.

airlive

Citace od: otas.pe kdy 29. 03. 2010, 17:56:41
Tímto veřejně děkuji Petrovi Krčmářovi a Tomášovi Jančíkovi za důvěru, že mi svěřili moderování fora. :)

Já se též připojuji ke gratulaci a věřím,že zde bude více čistých a oddaných debianistů řídící fórum ;)

Ota Trkola

Citace od: Petr Krčmář kdy 29. 03. 2010, 21:33:24
Myslím, že by bylo fér, kdybys změnil přezdívku na regulérní jméno a příjmení. Jako moderátor bys měl vystupovat trochu oficiálněji a ne anonymně.

Tak hotovo... ;)

Roman Horník

Citace od: Ota Trkola kdy 30. 03. 2010, 18:33:23
Citace od: Petr Krčmář kdy 29. 03. 2010, 21:33:24
Myslím, že by bylo fér, kdybys změnil přezdívku na regulérní jméno a příjmení. Jako moderátor bys měl vystupovat trochu oficiálněji a ne anonymně.

Tak hotovo... ;)
Ty jseš kterej? ;D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Ota Trkola

Jsem si to myslel, že mě teď nikdo nepozná... :D

airlive

#14
Citace od: Ota Trkola kdy 30. 03. 2010, 21:17:16
Jsem si to myslel, že mě teď nikdo nepozná... :D

Teď tě poznali a časem si zvyknou  ;) Ale když jsem viděl modrý jméno tak jsem si říkal→ co to je tu za novej typos moderátor  :D