Chyba ovladače ATI?

Založil Ota Trkola, 11. 07. 2009, 12:57:55

Předchozí téma - Další téma

Ota Trkola

Ahoj, nainstaloval jsem ovladač verze 9.6 na GK ATIHD2600XT. Od té chvíle mi přestal fungovat spořič obrazovky a automatické vypínání obrazovky po zadaném čase. Je toto chyba ovladače nebo je problém někde jinde?

Erich Stark

Citace od: otas.pe kdy 11. 07. 2009, 12:57:55
Ahoj, nainstaloval jsem ovladač verze 9.6 na GK ATIHD2600XT. Od té chvíle mi přestal fungovat spořič obrazovky a automatické vypínání obrazovky po zadaném čase. Je toto chyba ovladače nebo je problém někde jinde?

Ja si myslim ze je chyba ovladaca (proste ATI), vzdy sa nejaka chyba s novym driverom odstrani ale dalsia pribudne, co sa u NVIDIA povedat neda :)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Ota Trkola

To jsi mě moc nepotěšil. Nicméně dělá mi to jak na fglrx driveru verze 9.6 tak i na 9.1. Jiný jsem nezkoušel. Docela mi to ale vadí, protože většinou zapomenu monitor vypnout a pak třeba celý den běží, což asi není dobré ani potřebné.

Ota Trkola

Takže jsem zjistil, že to není ovladačem. Pravděpodobně je to bug systému, protože stejně nefunkční vypínání monitoru je i na vesa ovladači.