debian testing s novymi balikmi

Založil Erich Stark, 17. 05. 2009, 23:10:43

Předchozí téma - Další téma

Erich Stark

Zdravim tych co uz dlhsie testuju testing :D
chcel by som sa spytat kedy ocakavaju prichod KDE4 a noveho jadra, bude to niekedy v blizkych mesiacoch alebo to v tomto testingu vobec nebude?
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

nazir

KDE4 tam právě přistálo... :^(((
Tak já to jdu všechno zašpendlit na 3.5, co se dá dělat...

Hynek (Pichi) Vychodil

Hmm, bojim bojim, ale nekdy to budu muset zkusit.
Proč se trápit, když máme Debian

Boogey

Tak jeste vcera nic a dnes uz tam je KDE4. Tak asi zmenim kompletne vetev ze Sida na Squeeze, at to mam aspon trosku stabilnejsi.
Debian Squeeze 32bit, Kernel 2.6.26-2, (Server)
AMD Duron 700MHz@1Ghz, 640MB ram, GeForce 4 MX 64MB
Apache2, PHP5, Samba, ProFTPd, MySQL, KDE 4.2.2(na testovani)

Erich Stark

Citace od: Boogey kdy 18. 05. 2009, 09:13:27
Tak jeste vcera nic a dnes uz tam je KDE4. Tak asi zmenim kompletne vetev ze Sida na Squeeze, at to mam aspon trosku stabilnejsi.

Hej chlapci tak to ste ma trosku potesili :)
uz len to jadro nech tam je novsie a bude parada :)
a ako vam fici? spokojnost?
myslite ze dnes uz bude na stiahnutie testing s kde4? alebo az na buduci tyzden v nom bude?
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Hynek (Pichi) Vychodil

Citace od: Erino72 kdy 18. 05. 2009, 14:37:28
...
uz len to jadro nech tam je novsie a bude parada :)
...

linux-image-2.6.29-2-686 nestačí?
Proč se trápit, když máme Debian

Erich Stark

Citace od: Hynek (Pichi) Vychodil kdy 18. 05. 2009, 15:01:14
Citace od: Erino72 kdy 18. 05. 2009, 14:37:28
...
uz len to jadro nech tam je novsie a bude parada :)
...

linux-image-2.6.29-2-686 nestačí?

No staci, ale to je zatial v sidovi.
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Erich Stark

Prave som skusal isntalovat testing bez mirroru ale nenainstaovalo mi KDE4, preco este neni na CD?
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Ota Trkola

Tak se trochu vsomruju sem, ať nezakládám nový téma. V jaké verzi je nyní v testingu Gnome? Pořád 2.22.3 nebo už novější? Jinak zkoušel jsem předminulý týden instalovat testing na 2 PC a pokaždé instalace skončila při nastavení sítě. V testingu se prostě nenastaví ale ve stable ano. Nevíte někdo proč? Přijde mi to jako bug.

Erich Stark

Citace od: otas.pe kdy 18. 05. 2009, 20:15:28
Tak se trochu vsomruju sem, ať nezakládám nový téma. V jaké verzi je nyní v testingu Gnome? Pořád 2.22.3 nebo už novější? Jinak zkoušel jsem předminulý týden instalovat testing na 2 PC a pokaždé instalace skončila při nastavení sítě. V testingu se prostě nenastaví ale ve stable ano. Nevíte někdo proč? Přijde mi to jako bug.

Uz som si myslel ze zas mam nieco z netom :D
skusal som to instalovat cez virtualbox ale siet mi nesla, tak to mozes nahlasit ako bug kedze si to nasiel ako prvy  ;D
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Ota Trkola

Pochybuju o tom, že jsem se s tím setkal jako první. Jen mě zajímá proč mi to nejde nainstalovat a jak docílit toho, aby to šlo.

nazir

Citace od: otas.pe kdy 18. 05. 2009, 20:15:28
V jaké verzi je nyní v testingu Gnome? Pořád 2.22.3 nebo už novější?

V tuto chvíli:
Kód ("$ apt-cache policy gnome") [Vybrat]
gnome:
  Installed: (none)
  Candidate: 1:2.22.2~5
  Version table:
     1:2.24.3~2 0
        200 http://ftp.cz.debian.org sid/main Packages
     1:2.22.2~5 0
        990 http://ftp.cz.debian.org squeeze/main Packages

tlamic

Zkoušel jsem instalovat testing asi před 14 dny a síť mě to taky nenašlo. Honza

Ota Trkola

To je ale asi docela problém, ne? Já myslel, že takový problém mám jenom já... ???

nazir

Jakou síť?  Ethernet, bezdrát?
Zkuste spustit instalaci (osobně nejraději používám netinstall, instaluju jen holý základní systém -- bez X, všechny tasky vypnuty) v módu expert a tu síť tam nastavte ručně...