Koupě NTB s AMD Grafikou

Založil Petra Dvořáková, 26. 02. 2014, 20:26:03

Předchozí téma - Další téma

Petra Dvořáková

Dobrý večer. Na netu jsem četl  rozdílné názory na grafiku AMD. Rád bych věděl vaše, případné zkušenosti.  Distribuce Debian Wheezy 7.04.  Díky moc

Zde odkaz na notebook http://www.alza.cz/packard-bell-easynote-le69kb-silver-d480738.htm
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.

Ota Trkola

Jde o to, za jakým účelem notes kupuješ. Pokud chceš pařit náročné hry nonstop, tak je lepší nvidia. Pokud na něm chceš pracovat a občas si zahrát nenáročnou hru, volil bych právě AMD. Pokud má být na netu atd, tak Intel. Pokud se rozhodneš pro AMD, doporučuji použít Debian Jessie (testing) z důvodu nového jádra, které má lepší podporu AMD grafik.

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk


Petra Dvořáková

#2
Díky moc. Hry hraju na sedmičkách, zvolím  Intel. Na Jessie si netroufám.  Noťas  mě zaujal cena + hard disk. Bohužel stařičký Dell je v křemíkovém nebi.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.

Ota Trkola

Jo, Intel je v pohodě, už ho několik let na několika strojích provozuji bez jakýchkoliv problémů. Ale co člověk, to názor. Ostatní by ti třeba tvrdili něco jiného.

Petra Dvořáková

#4
S Intelem mám dobré zkušenosti. Na pc používám nvidia - Win 7. Věčný hráč  sice se Linux zlepšil, ale má co dohánět.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.

Petra Dvořáková

 :) omyl prosím o smazání. Dík
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.