Jak by mohlo fórum vypadat, až vyjde Wheezy

Založil Roman Horník, 24. 10. 2012, 00:27:00

Předchozí téma - Další téma

Roman Horník

Chalani, protože počátkem příštího roku vyjde Debian 7 - Wheezy, rozhodl jsem se, že zase změním fóru tvář. Vzal jsem si jako předlohu oficiální vzhled Wheezyho, jenž byl nazván tak krátce, že jsem ho musel prodloužit na JoyNT, což ještě ve screenech není.
Stejně jako autor tématu Joy, i já jsem vsadil na jednoduchost a lehkost, to se projeví hlavně na pozadí záhlaví, protože je to bitmapa velká téměř 200KiB. Nově bude tvořeno radiálním přechodem vytvořeným v CSS, tedy bude mít kolem stovky bajtů. Pouze logo fóra a Wheezy (ten tučňák) budou v bitmapě, i pozadí fóra už nebude obrázek, ale lineární CSS přechod.
Tak trochu se změnilo menu, snažil jsem se, aby bylo logičtěji uspořádané a přehledné, i překlady do češtiny byly zdokonaleny, neboť v nich byly četné nepřesnosti

Na obrázcích níže je nejranější verze, musím vyladit spoustu věcí, pročištění CSS, barvy, tlačítka, jestli budu mít čas, tak i ikonky atd. Je toho ještě moc.


Tak koukejte a kritizujte:

Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

branec

Super, som absolutne za túto tému je fakt super a úplne sa hodi k Debain Wheezy, jak farby tak i to menú je paráadne, dobrá práca Romane neostáva mi nič len dáť palec hore a čapicu dole +1.

Petr Krčmář

Vypadá to skvěle, je to čisté a přehledné. To zmenšení je taky fajn, bude se s tím pracovat rychleji. Díky!

Petr Slunský

Debian

Roman Horník

Braňo, Petře K., díky!

Petře S., on to není Tux, ale Wheezy z Toy story. Nikde jsem nenašel obrázek, na němž by se usmíval.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Ota Trkola

Romane, až budeš mít téma v použitelném stavu, aplikoval bych ho jako alternativní (volitelný) vzhled už teď. Co ty na to?

branec

#6
Súhlasím s Otom, som za aj ja. Dokonca som našiel v KDE peknú farebnú schému pre okna a podobne čo presne zapadá do farieb Wheezy  :P volá sa LuckyEyes alebo Joy kto by chcel nech si to skúsi pridať.

A prikladám wheezy tuxa s úsmevom.


Roman Horník

Oto, ještě to trochu poladím, pak to tam hodíme.

Braňo, obrázek je pěknej, ale malej, navíc zubatej. KDE nemám, můžeš sem dát screen?
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Petr Slunský

Citace od: Roman Horník kdy 25. 10. 2012, 12:47:29
Braňo, Petře K., díky!

Petře S., on to není Tux, ale Wheezy z Toy story. Nikde jsem nenašel obrázek, na němž by se usmíval.


... no jasně, že je to Wheezy, přeci. Teď se stydím, že jsem ho zaměnil za tuxe. Vidím přesto, že na veselejším Wheezym se už začalo pracovat.. Supr.
Debian

Roman Horník

#9

Už se usmívá dostatečně?
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Brano Dohoda

#10
Tak pokračujem v tom čo Roman nedokončil (čo ma mrzí) a začínam na novom design fóra, budem sa snažiť držať predlohy témy JOY čo spadá do verzie Wheezy a tak nejako som za čistú jednoduchú formu samotného fóra.

Hodím sem "zatial" počiatok mojej práce, momentálne som začal upravovať CSS ((uf bude to asi 4000 riadkov) a mám asi iba polovicu) a robým grafiku takže radšej píšte teraz čo by tam malo biť a čo nie, spoločne vyberieme najlepšie riešenie...

UPGRADE
Debian 11 "bullseye" released + KDE Plasma
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[diakritika off]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
* CPU: Intel i3-8130U 2.2GHz Turbo Boost 3.4GHz
* GPU: Intel UHD620 + Nvidia MX130 2GB VRam
* RAM: DDR4 12GB @ 2133MHz

Ota Trkola

Výborně, jsem rád, že se mi povedlo tě do toho uvrtat... :D Tak hlavně vydrž a dotáhni to do konce!!

Brano Dohoda

#12
Tak milí a drahý Debianisti :) téma je už hotová a je k dispozícií pod názvom VDW, zatiaľ nie je nastavená default ešte to chce jemne doladiť a chcem aj počuť vaše názory, námietky než bude téma ako default.
Debian 11 "bullseye" released + KDE Plasma
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[diakritika off]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
* CPU: Intel i3-8130U 2.2GHz Turbo Boost 3.4GHz
* GPU: Intel UHD620 + Nvidia MX130 2GB VRam
* RAM: DDR4 12GB @ 2133MHz

Ota Trkola

Díky za nové téma. Teď je třeba dopilovat, tak reportujte chyby.