Zmražení Squeeze

Založil MartenP, 08. 01. 2010, 18:24:56

Předchozí téma - Další téma

MartenP

Tak jak je to s tím mražením testingu? Nejdříve se ustanoví pravidla, že se testing bude mrazit vždy v prosinci lichého roku a, jak tak koukám, přicházejí mi na jeden počítač stále nové verze programů. Už jsem se těšil, že se testing bude stávat použitelným, a nic.

Antonín Mička

/joke/ No, to bylo přece jasné, ža to bude až prosinec 2011, :-D /joke/

yerry

Neviem ako testing ale sid pouzitelny je, pouzivam ho denne na pracovnom desktope ;)
O Linuxe korektne aj nekorektne, ale hlavne bez obalu... --> http://inylinux.blogspot.com/

MartenP

Já testing používám na jednom kompu asi od listopadu, pak přišla aktualizace util-linux, která dělala to, že systém naběhnul třeba až napotřetí. Teď je tohle v pořádku, ale zase přišla podivná aktualizace udev. Je to celé takové rozházené a na produkční stroj bych si to nedal (bohužel jsem ztratil hromadu času, než jsem tohle zjistil - chvíli jsem to na mém kompu měl).

yerry

S tym udev mas pravdu, tiez sa mi nepaci to mnozstvo upozorneni na bootovacej obrazovke o tom, ze sa menia od buducej verzie oznacenia zariadeni, nicmenej problemy mi to nerobi...
O Linuxe korektne aj nekorektne, ale hlavne bez obalu... --> http://inylinux.blogspot.com/

MartenP

Přesně to jsem měl namysli. Na funkčnost to nemá vliv, ale esteticky je to tragédie.

Ota Trkola

Taky jsem se těch hlášek v sidovi nejdříve lekl, ale teď už mi to ani nevadí. Spíš teď řeším neexistenci fglrx ovladače pro xorg 7.5.. ::)

Martin 'Želva' Malý

To jsem rád, že ty hlášky nemám při bootování sám. Taky mi připadá, že se mi pomalejí načítá gdm. Stále používám jádro 2.6.26, tak jsem si myslel, že je to kvůli tomu, že to jádro mám staré.
... osobní počítače jsou nanic a opravdu nikdy nedělají to, co se po nich chce. Fakt. I když na něm třeba běží Debian, Ubuntu, Widle, Mac, je to skoro furt to samé... :-( ...

Ota Trkola

Podle posledních info je zamražení plánováno na březen 2010...  :P

Erich Stark

Citace od: otas.pe kdy 19. 01. 2010, 20:12:58
Podle posledních info je zamražení plánováno na březen 2010...  :P

to bude asi marec co? (3) :-D
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Roman Horník

Citace od: Erino72 kdy 20. 01. 2010, 23:52:30
Citace od: otas.pe kdy 19. 01. 2010, 20:12:58
Podle posledních info je zamražení plánováno na březen 2010...  :P

to bude asi marec co? (3) :-D

Nie, to bude brezon ;D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Ota Trkola

Koukám že dneska se do Squeeze dostal kernel 2.6.32. Tak to bude asi final nebo se bude ještě povyšovat? Moc tomu nevěřím.

MartenP

Asi to bude final. Nevěřím tomu, že by povyšovali na poslední chvíli.

Yontalcar

a hlavně 2.6.32 má být verze s dlouhou podporou
NB: ASUS X53U; Debian GNU/Linux Sid amd64 (KDE4)


Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. - Albert Einstein

Erich Stark

Dnes som prezeral net a overoval si datum zamrazenia squeezeho, je to teda v marci, myslite si ze kebyze ho teraz nainstalujem na desktop prisli by este nejake vyznamne aktualizacie ktore by mohli rozbit desktop? a po ofc zmrazeni som rozmyslal ze by som ho hodil aj na server :)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."