Jak jste se o nasem foru dozvedeli?

Založil Tomas Jancik, 30. 11. 2009, 18:34:38

Předchozí téma - Další téma

Jak jste se dozvedeli o nasem foru?

Nasel na SEZNAMu
0 (0%)
Nasel na GOOGLEu
22 (41.5%)
Nasel na jinem vyhledavaci
0 (0%)
Doporucil mi ho kamarad
7 (13.2%)
Nasel jsem odkaz na jinem webu
11 (20.8%)
Z webu www.debian-linux.cz
13 (24.5%)

Celkem hlasů: 51

Tomas Jancik

Odkud jste se dozvedeli o nasem foru a co vas primelo k registraci? Hlasujte v ankete a podelte se s diskuzi..... Budeme tak vedet, na jakou propagaci se vice soustredit a prilakat tak vice uzivatelu a tim ozivit toto forum....

MartenP

O fóru jsem se dozvěděl z debian-linux.cz. Registraci jsem provedl, neboť jsem byl čerstvým uživatelem Debianu a na Ubuntu fóru mi začínala vadit jistá nekvalita. Nakonec jsem kvůli ní odešel úplně a jsem jen zde.

Visterius

Hledal jsem lepší alternativu k ubuntu fóru (víceméně ze stejného důvodu, jaký uvedl Márten); prostě jsem do google zadal "debian forum".

Btw trochu nechápu, proč tu vedle zdejšího fóra existuje i http://debian.forumh.net/. Moc jsem to nezkoumal; nevím, které tu bylo dřív, ale uživatele, který by české fórum debianu hledal, by mohlo něco takového zmást.

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

Tomas Jancik

o tom druhem fore jsem dodnes ani nvedel.... a protoze jsem nevedel vlastne o zadnem ceskem foru primo pro debian, tak vzniklo tohle....
a to druhe, jak koukam, docela nezije

luisah

#4
Vlastně už ani nevím, přeci jenom mám podchycené všelijaké informační zdroje o Linuxu. K registraci mě přiměl "velký" bratříček Ubuntu, Debian  ;D - to pro případ ...

V anketě mě chybí možnost - Sakra, jak jsem na to fórum přišel?

Roman Horník

#5
Rukulíbám,


Dostal jsem se sem skrze Googla.

Přimělo mne hned několik skutečností:

1) Zhruba před měsícem jsem nadobro dal Pápá Ubunťákovi, u nějž jsem byl od vydání verze 6.06LTS a zvolil jsem Sida.
2) Delší dobu mne znepokojovala stále se zhoršující kvalita fóra Ubuntu, nejen díky některým administrátorům/moderátorům, co svou funkci vykonávají pouze ze setrvačnosti, měřej dvojím metrem a nedbaj dodržování pravidel, který si sami určili, ale taky kvůli neukázněným nováčkům, pro něž je Google nadávkou, pravidla fóra zbytečností pro non-cool tejpky, wiki nějakým virem... a každej je povinen jim korektně a polopaticky radit, nejradši přes "Ajsko".
3) Je tady klid a snad žádnej blbec. Budu tedy tím prvním  ;D

A koukám, vidím tady hned tři osoby mně známý, tím bude má infiltrace do tohohle fóra rychlejší :).
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Yontalcar

já jsem našel odkaz někde na Ubuntu fóru
jelikož jsem byl tou dobou asi půl roku spokojeným uživatelem Debianu Sida, tak jsem se sem zaregistroval

@Roman Horník
ad známé tváře: tak se podívej sem
NB: ASUS X53U; Debian GNU/Linux Sid amd64 (KDE4)


Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. - Albert Einstein

Roman Horník

Citace od: Yontalcar kdy 03. 12. 2009, 16:20:38ad známé tváře: tak se podívej sem
No právě, samej zběhlej Ubunťák a několik notoricky známých legend z Ábíčka a... BBM/NTZ :)

Akorát to tady moc nežije...
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Visterius

To bude asi tím, že narozdíl od lidí z Ubuntu umíme používat google a nezakládáme automaticky topicy na každý sebeměnší problém ;) (no offense, ubunťáci..)

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

Roman Horník

Citace od: Visterius kdy 10. 12. 2009, 17:07:41
To bude asi tím, že narozdíl od lidí z Ubuntu umíme používat google a nezakládáme automaticky topicy na každý sebeměnší problém ;) (no offense, ubunťáci..)
To máš sice pravdu, ale i tak je to tady dost mrtvý, moc lidí sem za ten den nepáchne (a to jich je tady dosud 268) a počet nových topiců za den se dá většinou spočítat na prstech jedný ruky, podle historie fóra to tady bejvávalo o dost živější.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Tomas Jancik

Citace od: Roman Horník kdy 10. 12. 2009, 17:45:31
je to tady dost mrtvý, moc lidí sem za ten den nepáchne (a to jich je tady dosud 268) a počet nových topiců za den se dá většinou spočítat na prstech jedný ruky, podle historie fóra to tady bejvávalo o dost živější.

zacal jsem nedavno registrovat nase forum do ruznych katalogu, aby se k nam lidi meli odkud dostat... doufejme ze to aspon trosku pomuze....

Erich Stark

No viz ze ani nevim jak som sa sem dostal? Ale mam takeho tušaka ze mi odporucil majster v skole web www.debian-linux.cz ze tam najdem nejake novinky a dostal som sa odtial na forum. Alebo je tu druha moznost ze som len cez google hladal "debian forum"   8)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

kouzer

No tuším, že to bylo na úvodní stránce debian-linuxu.. Tak jsem sem zašel. :) Zrovna to bylo čerstvé fórum, ani nevím kolikátý jsem byl.  :) A že to tu nežije? No myslím, že debian asi používaj lidi co aspoň trochu vědí co dělat, když je něco potřeba pořešit. Ale líbí se mi tu. Aby ne, když jsem navrhl současnou podobu fora... :D
Ale teď vážně. Myslím, že debian si české fórum zaslouží. A nemusí tu být ani nijak extra živo. Takže já jsem vlastně spokojený. :D
(ubuntu jsem nepoužíval, takže nevím co tam je za problém)

nettezzaumana

spis jak se wth tohle forum dozvedelo o me???

Roman Horník

Citace od: Tomas Jancik kdy 10. 12. 2009, 19:53:27
Citace od: Roman Horník kdy 10. 12. 2009, 17:45:31
je to tady dost mrtvý, moc lidí sem za ten den nepáchne (a to jich je tady dosud 268) a počet nových topiců za den se dá většinou spočítat na prstech jedný ruky, podle historie fóra to tady bejvávalo o dost živější.

zacal jsem nedavno registrovat nase forum do ruznych katalogu, aby se k nam lidi meli odkud dostat... doufejme ze to aspon trosku pomuze....
V to taky doufám.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz