Pošťuchování

Založil radek_dr, 18. 04. 2020, 09:31:54

Předchozí téma - Další téma

radek_dr

Nechci zas... nesouvisející link, tak pokračuji tady:

Citace od: Roman Horník kdy 17. 04. 2020, 21:39:06
To je jen tradiční rejpání a pošťuchování skorodědků se zamrzlou pubertou, mající mnohaletou historii, nic, co by druhýmu mělo ublížit. Teda zatím ;D.
Slovní útoky vůči jinejm členům tady ale nestrpíme (ani v soukromých zprávách - lze nahlásit), a jestli to dělaj na Tebou zmiňovaným fóru, pak maj špatný vedení.
Dlouhodobě působím na jednom elektrotechnickým fóru, taky tam máme pár samorostů, jenže oni dostali tolik banánů, že už vesměs sekaj latinu. Teda ta část z nich, která byla fóru alespoň trochu přínosem, vyloženě škůdci dostali doživotní zákaz.

Jinak Ota už má taky Sida jako já, i když mu to trvalo. A teď si chválí rychlý a aktuální GNOME3.

Naprosto to chápu. Sám už jsem dědek a reálně hrozí, že do roka budu pradědek  :P
Jen k těm fórům: Nevím proč, ale každé fórum, ze kterého jsem postupně utekl (už nejméně tři), zasvinili právě takoví rejpalové - ne ti, co si dělají legraci, ale ti, co místo odpovědí dělají z ostatních blbce (mírně řečeno) a místo rady jen poukazují na jejich neschopnost a administrátor místo zabanování rejpala, pokud se někdo proti němu ozval, začal se ho zastávat, že "je to odborník" a zabanoval stěžovatele. No, při procházení příspěvků toho rejpala jsem pochopil proč - byl s administrátorem velký kamarád a poskytl mu pár ne zrovna legálních odkazů. A co je nejsmutnější - to fórum tímto způsobem vždycky zasvinili naši slovenští "bratři"  ???. Nikdy jsem proti Slovákům nic neměl a mám mezi nimi spoustu přátel, ale toto je holý fakt. Dokud na tom fóru nebyli, velice mi pomohlo, ale teď už tam jdu jednou za půl roku, abych zjistil co je nového a dost. A diskuse se radši nezúčastňuji. No, a stejný trend bohužel sleduji i na LM fóru a dalších. Slovy jistého důstojníka z Černých baronů: "chce se mi zvracet".
Tak jsem se vyplakal  :D a jdu prohlížet zdejší příspěvky, protože s Debianem v podstatě začínám   ;)
Acer Swift1, N4200 2.5 GHz max., 4GB RAM, 64+250GB SSD, Intel graphic, Debian 12 Cinnamon
Intel NUC,  Celeron J3455, 8GB RAM, 256GB SSD, Debian 11 server, Apache, Nginx proxy, KVM...
AS8940G, Intel i7 ..., LM19 xfce

Nikdo není dokonalý !

Ota Trkola

Tady nic z toho, co jsi psal, nehrozí. Vzhledem k zaměření fóra je zde malá návštěvnost a lidi sem spíš chodí hledat než prudit. Jinak Romana si nevšímej, to je právě ten největší zdejší prudič...  ;D :P

Roman Horník

V první větě s Otou souhlasím, ve druhý věz, že mu chybí jakákoli sebereflexe, která by mu napověděla, že je takovou opruzeninou, až se člověku dělaj pupínky na vzdálenost 70km ;D
Takže jo, tady je klid, ale na tom elektrikářským fóru to bylo mnohem zajímavější, byl tam třeba "slavnej" Michal Kolesa, "myslitel a vynálezce", etalon blázna, co kudy chodil, tudy smrděl. A i když měl záchvaty agrese, nebyl tak nebezpečnej jako jistej B***mil Fe****ann (něco jako Pružinář německy; schválně cenzuruju, aby se tady neobjevil, sám sebe totiž googluje), samozvanej vynálezce nejlepšího zesilovače na světě, učitel elektrotechniky, co prakticky učí jen o koncepci svýho zesilovače a študenti mu nerozuměj ani slovo a dle recenzí ho považujou za mimozemšťana. Egocentrickej psychopat, co se nebál ostatní napadat, jen on ví, jen on má pravdu, jenže ještě k tomu nebezpečnej v tom smyslu, že si dělal screenshoty, kde byl "napadán" (kritizován), správě fóra dobu držel nůž po krkem výhrůžkou trestního oznámení, snad kvůli šikaně, nebo co, což nakonec udělal (a minimálně ještě jednou předtím na jiným fóru). Naštěstí to dobře dopadlo, byl vykopán, ale dostat se sem, vyrazím ho okamžitě, aby tady nepustil kořeny.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz