setrit monitoru:) nebo animovany gif jako pozadi plochy

Založil alfred, 16. 04. 2013, 15:15:15

Předchozí téma - Další téma

alfred

Ma prosim xfce4 setric obrazovky? jenom kvuli jednomu krasnemu gifu(kdo chce videt WARNINNG COMTAMYNC pICTURE http://ohmsnotbombs.net/wp-content/uploads/2011/12/Ohmsnotbombslogomix.gif)
anebo lepe da se to dat na pozadi?
dekuji za seriozni odpovedi  :-)


K minulemu tematu ohledne obrazu disku.. nemam cas. ale disk uz mam (sice mi spadl na zem, ale dostal jsem jeste jeden dvacetiGIGBA tak bych na tom byl stejne jenom bezpecneji).

Tot vse.

VIVA BSD ... ne ja se fakt tesim az na to bsd \ecko budu mit
mam tri ucty na jednom jadru a nefunkcni wine '\_\.loOol./_/' punk's not dead

Roman Horník

#1
XScreensaver to bude umět. Ale nezapomeň, že musí startovat s prostředím.

Ehm, BSD, nebo LSD?
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

alfred

#2
Výměšek #1:
no tak vyclenuju par minut tomuhle prob.

Výměšek #2:
plochu to neumi ?
vono by to stejne dost otravovalo pri tomhle obrazku ale  jinaak

Výměšek #3:
ja jsem ted v editoru nastaveni kde tusim ze byse to dalo nastavit ale nevim jak? xfce-4 desktop je neco jineho ??
hlavne mi tam tedy stejne nejdou nastavit ani dfalse ani true

Výměšek #4:
http://picturepush.com/host.php?image=12707145 podivejte na toto jestli to jde jde je tam nekde takove nastaveni ja oprvdu nechci linux umet pro. ale nechce widle  i kdyz pirat proc ne ale ted lin je opravdu lepsi krome porad uktualizaci

Výměšek #5:
poradis prosim ?

Výměšek #6:
prave se stouram s kridlama root v x serveru settings :DD  paako

Výměšek #7:
sem si nasral na hlavu jeste ze tam jsou ty safe mody :) pro mody jako ja )*-)

Všech 7 výměšků jsem sloučil do jednoho, není potřeba kvůli každý "myšlence" zakládat novej příspěvek. Pokud chceš již existující příspěvek změnit, tedy i do něj přidávat další a další a další výměšky svýho ganglionu, stačí na něj najet špičkou kurzoru myší (ano, ta šipka na monitoru, co se legračně pohybuje) a stisknout levý tlačítko toho, co jezdí po stole a má ocásek až do počítače (ano, ta krabice, co hučí, je počítač). To tlačítko (technicky odkaz) se nachází napravo dole pod Tvým příspěvkem. Vypadá pro jistotu takhle:

Tohle si laskavě zapamatuj!

P. S.: Ty drogy... nechci bejt zlej, ale všechny bych je zakázal
mam tri ucty na jednom jadru a nefunkcni wine '\_\.loOol./_/' punk's not dead

alfred

diskuse  + ziva forma dohody o nejakem doposud neznamem, neoverenem , nebo teoreticky spatne dohodnute forme cehokolli a ja se drzim toho ZIVA , zbytek jsem si vymyslel abych taky nebyl za blba kterej odmitl g-mail byl prvni mesic na nyx a cyber space jsem nikdy nepochopil ponevadz byl o trochu narcistejsi nez toto, a ja to opravdu nemyslim jako urazky ale zivou debatu je na tobe reakce ...


videl jsi ten screnshoot , ja jsem ted v sefe protoze xdisplay myslim COZ SI SSMMAAZZAALL zmenil a ted to nejak opravit no mam tady 80GB disk a ten na ktery m jedu ma 20 tak to r.i.p. vypalim a pojedu na novo ale nechci kurva nechci .

ja se ted zasmeju. ty sis fakt myslel ze nevim ze jdou opravovat mazat apd. audita
mam tri ucty na jednom jadru a nefunkcni wine '\_\.loOol./_/' punk's not dead

alfred

ON TOP NON STOP A VE SKARPE ZE ZJISTI CI TO ByL SPORTAK
mam tri ucty na jednom jadru a nefunkcni wine '\_\.loOol./_/' punk's not dead

Ota Trkola

Tak pane alfrede, žačínám tě mít dost. Právě jsem ti udělil první varování. Další už bude provázet ban. O tvé výlevy tady nikdo nestojí. OK?!

alfred

a ja  myslim ze kdybys neznal vjetsinu odpovedi tak o tve take ne .. uprimnost nade vse a realita je jenom jedna  A JA MAM PRAVDU


tohle smaz a ses slurm
mam tri ucty na jednom jadru a nefunkcni wine '\_\.loOol./_/' punk's not dead

alfred

a rada k otazce uz byla ja jsem pablb nebo jak ?
mam tri ucty na jednom jadru a nefunkcni wine '\_\.loOol./_/' punk's not dead

Ota Trkola

OK jak myslíš. Lock, přesun, ban. Nashle jindy.