Minecraft

Založil Ota Trkola, 17. 11. 2012, 16:31:38

Předchozí téma - Další téma

Ota Trkola

Zdar, nehrajete někdo Minecraft na Debianu? Potřebuju poradit, jak na to.

nazir

Občas lognu, ale pouze klienta, ne vlastní server...

Ota Trkola

Ok a poradil bys, jak to spouštět z Debianu?

nazir

#3
/usr/lib/jvm/java-6-openjdk-amd64/jre/bin/java -jar /home/nazir/minecraft/minecraft.jar

Tu plnou cestu k javě tam mám proto, že mám nainstalovanou i sedmičku, přes kterou to ale nejde (nebo ještě nedávno nešlo) spouštět, ale jinak ji mám v debian alternatives nastavenou jako výchozí pro system...
Pokud používáš javu od SUNu, pouprav si cestu k javě...

Franci

nespravuje nahodou javu už oracle? -> sun už je historie od nějaké verze z roku 97 tuším že...
ℲF
Debian GNU/Linux 7.0 3.2.0-3-686-pae i686 prostředí gnome 3 laptop asus M50VC-AS001C
Prosím jednoduše a výstižně s linuxem začínám

nazir

(Starého psa novým kouskům nenaučíš... ;^))

Ota Trkola

#6
Potřeboval bych nějakej návod pro debily, nejsem schopen to rozjet... ;D Mám hru, mám launcher, ale při pokusu o login to nahlásí Not dowloaded. Zatím jsem nepřišel na to, co s tím.

Sonic X

#7
Mě stačilo zadat v adresáři se spouštěčem (minecraftsp.jar) java -jar minecraftsp.jar a o zbytek se to postaralo samo. Zkus tenhle spouštěč http://leteckaposta.cz/439727286 nicméně tuším, že tento spouštěč není legální, ale na vyzkoušení se to snad promine.

Ota Trkola

S tímto launcherem to funguje, to je zvláštní. Tak teď nevím, kde je chyba..

Sonic X

Citace od: Ota Trkola kdy 26. 01. 2013, 09:18:01
S tímto launcherem to funguje, to je zvláštní. Tak teď nevím, kde je chyba..

To taky netuším, každopádně tenhle launcher si to stáhne a do domovského adresáře nainstaluje sám. Zda jsou na tom ostatní launchery podobně to nevím.