Hlavní nabídka

0 A.D.

Založil valsin, 22. 03. 2012, 06:52:18

Předchozí téma - Další téma

valsin

Ahojte chcem sa opýtať či neviete ako dostať túto hru do debiana, ale nie kompilovaním pomocou source, ale normálne inštaláciou .deb balíčku, alebo nejaký klient na hry napríklad ako Desura, v desure táto hra nie je lebo 0.a.d je v alphe a desura alphy vraj nemôže mať minimálne beta verzie, ale kým príde 0.a.d do bety to ešte bude trvať.

Na všetky systémy arch, ubuntu a podobne je hra priamo v repo ale v debiane nie je, alebo ju nejako dostať do repo debiana by nešlo ? Mám rad jednoduché veci/riešenia, tak ak niekto by vedel jednoducho dostať hru do debiana tak sem s návrhom. Nie je to len kvôli mne/pre mňa, ale aj pre ostatných užívateľov ktorý sú málo zdatný v termináli inak povedané pre lamky 8)

Ďakujem za každý návrh.

Roman Horník

Co kdybys dal do sources.list ubuntí repo a dal mu pinningem malou prioritu (třeba 200), ale konkrétním(u) balík(ům) a jejich závislostem (jestli jsou) týhle hry dal prioritu relativně vysokou, třeba 1000?
Zkušeností s tím moc nemám, ale Ota je na to kabrňák, taky už sem dal na tohle téma minimálně jeden návod, tak hledej výraz "pinning". Jo a není to složitý ;).
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

valsin

#2
Tak po 4och neúspešných postupoch som podľa balíkoch čo chýbali vydedukoval že zdroj pre oneiric bude pasovať pre debian wheezy + Signing key pre squeeze asi bude pasovať zdroj pre lucid

https://launchpad.net/~wfg/+archive/0ad

Snáď mi to nejakým upgradom s ppa nerozhodí niečo v systéme alebo tak, môže sa to stať ?

PS: Diki Romane idem pařiť strategiu kedže s pred piatich rokoch som strašne miloval AoE II tak toto je pre mňa slasť pre oči...

Roman Horník

#3
Když správně použiješ pinning, správce balíčků si bude všímat pouze těch balíčků z repa, který maj dostatečně vysokou prioritu. Ale bez pinningu to nepoužívej, můžeš si tak systém pěkně zprasit.
EDIT: Teď koukám, že v tom repu skoro nic není, pinning nejspíš nebude potřeba.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

valsin

Super, very very thx, ideme skúsiť multiplayer s kamošom aaaaa kafičko pri takejto hre je bomba :-)

Roman Horník

#5
Tak to je skvělý, hlavně si to kafe nenalej do klávesnice, už jsem totiž opravoval noteknihu, v níž byl pár dnů vylitej hrnek kafe s mlíkem, nechtěj cejtit ten smrad! :D
Mimochodem- spoustu PPA z Launchpadu můžeš v klidu používat, já mám odtamtud Viewnior.
Dobře se bav!
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

valsin

Super multiplayer facha na 1s*


Ota Trkola

Přesně tuto hru jsem instaloval tento týden synovi do Debianu Wheezy. Použil jsem ubuntí PPA. Instalace proběhla bez problémů a hra funguje. Jednou se mu sekla, ale jinak OK na to že je to alfa.

Brano Dohoda

#8
Kto sa pridá ku mne a prispeje na vývoj, verím že určite nájdete nejaké tie drobné sa váľať u vás doma...

Citace od: Zdroj ROOT.CZReal-time strategie 0 A.D., jedna z nejnadějnějších open-source her současnosti, spustila kampaň na platformě Indiegogo, ke se snaží vybrat 160 tisíc dolarů na pokračování a urychlení vývoje. Kampaň běží už přes dva týdny a zatím se podařilo vybrat zhruba desetinu, ale kampaň je nastavena tak, že vývojáři peníze dostanu i pokud nebude cílové částky dosaženo. Přispívat můžete ještě měsíc.

Jelikož hra bude zdarma, odměny jsou spíše symbolické. Za vyšší příspěvky si však můžete přijít třeba na soundrack na CD, plakát nebo tričko. 0. A.D. už se vyvíjí hodně dlouho, zhruba od roku 2000, pod taktovkou Wildfire Games. Teprve v roce 2009 byla ,,osvobozena".

LINK NA DONATE>> http://www.indiegogo.com/projects/support-0-a-d-an-open-source-strategy-game
Debian 11 "bullseye" released + KDE Plasma
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[diakritika off]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
* CPU: Intel i3-8130U 2.2GHz Turbo Boost 3.4GHz
* GPU: Intel UHD620 + Nvidia MX130 2GB VRam
* RAM: DDR4 12GB @ 2133MHz

Brano Dohoda

Moje testovacie vydeo na novej grafike Nvidia GTX 660 Cuda 2 2GB Memory

Youtube: http://youtu.be/_FIfm14h2Vw
Debian 11 "bullseye" released + KDE Plasma
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[diakritika off]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
* CPU: Intel i3-8130U 2.2GHz Turbo Boost 3.4GHz
* GPU: Intel UHD620 + Nvidia MX130 2GB VRam
* RAM: DDR4 12GB @ 2133MHz