Novinky ve foru

Založil Tomas Jancik, 06. 01. 2009, 10:48:00

Předchozí téma - Další téma

Tomas Jancik

na prani jsem do profilu pridal moznost vyplnit sve Jabber ID.
pokud mate nejaka dalsi prani, stiznosti nebo jakekoli napady, nebojte se ozvat...

Nase forum je nove a urcite bude chtit jeste doladit. Je pro nas ale dulezite vedet, co chcete zlepsit.

Tomas Jancik

Na prani byl zmenen graficky vzhled fora. Doufam ze se bude libit.

Tomas Jancik

#2
forum bylo (snad) uspesne aktualizovano na verzi 1.1.10
pokud zaznamenate jakekoliv problemy, dejte mi prosim vedet

Tomas Jancik

Fórum má vlastní Twitter účet DebianForum, kde můžete sledovat novinky a nové topicy publikované ve fóru

Ota Trkola

Upravil jsem možnosti udělování KARMY. Nyní lze udělovat pouze kladnou Karmu. Možnost udělovat Karmu mají uživatelé od 0 odeslaných  příspěvků. Déle byl změněn násev diskuze TREZOR na /dev/null. Nicméně žádné nebezpečí uživatelům nehrozí... :)

Ota Trkola

Po delší úvaze jsem karmu zakázal úplně. Pokud by někdo měl zásadní důvod, aby byla karma povolena, nechť mi napíše.

Ota Trkola

Dnes byla přidána kategorie "Bazárek", kde je možno nabízet či poptávat hardware a periferie. Upozorňuji, že pouze nekomerčně! Před vložením inzerátu čtěte nejprve pravidla těchto sekcí.

Petr Krčmář

,,Nekomerčně" bych možná v pravidlech změnil na ,,soukromě" nebo to tam alespoň přidal. Ať je to explicitní. Jinak samozřejmě dobrá práce!

Roman Horník

Dobrá práce a ještě lepší nápad :D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Ota Trkola

Kategorii "Bazárek" jsem dneska zrušil z důvodu nezájmu. Za 2 měsíce existence tam byl vložen pouze jediný inzerát.