proces X zabira 130% CPU

Založil alfred, 16. 11. 2012, 13:09:44

Předchozí téma - Další téma

alfred

v taskmanageru jsem nasel po jednoduche kontrole, proc mi debain pracuje kriticky opomalu.
V task manageru mi ukazal nejaky oproces aplikace nebo nevim co ze si privlastnuje 100 az 130% CPU vykonu..

Vim, ze je to trochu blahove ale poradite mi prosim co s tim ?

Predem MOCx dekujji David.
mam tri ucty na jednom jadru a nefunkcni wine '\_\.loOol./_/' punk's not dead

Ota Trkola

Děláš to schválně, nebo jsi tak natvrdlej? Neustále vkládáš dotazy tam, kde nemají co dělat. Pokud umíš číst, tak se koukej, kam to vkládáš. U kategorie, kam jsi tento dotaz dal, je napsáno - nevkládat dotazy!.

Přesouvám do správné sekce.

alfred

Budu si davat vesti pozor. Newedel jsem ze je to tak dulezite ale hlavne jsem si toho nevsimnul. A pozor na pusu kamarade :-)
mam tri ucty na jednom jadru a nefunkcni wine '\_\.loOol./_/' punk's not dead

Roman Horník

#3
Synku, takhle se s panem Trkolou nemluví, jasný? Ani já, ani Ota, ani nikdo jinej nemůžeme za to, že neumíš číst, nebo že nejseš schopen význam textu pochopit.
A myslíš si, Františku Uživateli (jak si taky necháš říkat), že jseš před Otou v bezpečí? Znám ho, znám jeho schopnosti i to, co se stane, když se nasere. Nezkoušej to, máš-li se alespoň trochu rád.

K dotazu: Neuvádíš relevantní data, nevíme, jakou verzi Debianu vlastníš, nevíme, co máš za desktopový prostředí, nevíme vlastně, která konkrétní aplikace zlobí, a za jakých okolností. Takhle se rady nedočkáš.
Takže začni zpívat.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Anton

CitaceA myslíš si, Františku Uživateli (jak si taky necháš říkat)
Pleteš se neni to FU, to bych o tom něco věděl.

Roman Horník

Tak teď už je  8)

Bylo mi sděleno, že je to on, taky mi někoho připomíná, i když ten zas nepsal jako vepř.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

alfred

#6
Jestli ja jsem to co vy zerete jeste pred snidani tak poliblte moji cistounkou prdel.
Snazil jsem se byt slusny a zbytecne se nevtirat ale do tech vasich prdeli se vetrit uz nejde.?
Takze dal vyhrozuj a uklid si pocitac.Timhle jsem ti ho dost znehodnotil [censored].
A co se tyce dotazu.. pro jine .. slusne LIDI
Jsem zacatecnik a vlastne vsechno co potrebujete vedet ja nemuzu odhadnout ale mam squeeze jadro 2.6 ale to co je vubec X nevim zatim nesedim 18hodin u kompu a heslo roota mam "ota je ale [censored] nevyuzitej."
Jestli me zabanujes tak je jasny proc.
Protoze ses arogantni sebestrednej a hloupej.
        ZA SPROSTARNY SE NEZUCASTNENYM OMLOUVAM

Ban na 48 hodin za vulgární urážky. Viz §2 pravidel fóra
Tímto jednáním si nijak nepomůžeš, spíš si uškodíš. Namísto toho, abys při řešení vlastních problémů spolupracoval (už na ně mohlo dávno existovat řešení), křičíš tady jak rozmazlenej parchant.
Tohle fórum není prasečák, jeho pravidla jsou platná pro všechny. Bez výjimky. Proto máš ban. A buď rád, že je ode mně, od Oty bys dostal 3 měsíce.
Jestliže svoje chování neupravíš tak, aby nekolidovalo s pravidly, příště ty 3 měsíce dostaneš, ode mně.
mam tri ucty na jednom jadru a nefunkcni wine '\_\.loOol./_/' punk's not dead