Instalacia Chromium na Debian stable

Založil fkilla, 06. 12. 2011, 15:58:54

Předchozí téma - Další téma

fkilla

Ahoj, neviete mi poradit, ako nainstalovat nejaku novsiu verziu Chromium browser (nie Chrome) na Debian stable? Popripade SRWare Iron?
Najlepsie by bola beta z repozitarov..

Vdaka

Ota Trkola

Do /etc/apt/sources.list si přidej tento zdroj:

deb http://dl.google.com/linux/chrome/deb/ stable main

Poté jen obnov zdroje a v Synapticu si vyber verzi. Jestli si dobře pamatuju měla by tam být stabilní verze a beta.

fkilla

Zistil som ze dany repozitar obsahuje len binarky Goole Chrome a ziaden Chromium

Citace
v   google-chrome                       -                                               
p   google-chrome-beta                  - The web browser from Google                   
p   google-chrome-stable                - The web browser from Google                   
p   google-chrome-unstable              - The web browser from Google

Trochu som prehladal net a zistil som ze debian repozitare pre Chromium nie su (aspon som ich nenasiel). Novsia verzia je napr. v testing, ale ta chce aktualizovat kopec dalsich zavislosti.

Citace
# aptitude versions chromium
p   0.9.14.1-2                                         stable                        700
p   14.0.835.202~r103287-1              testing                       100

Dalsia moznost je Ubuntu PPA, ale do toho sa mi moc nechce..


Ota Trkola

Sorry, já si to špatně přečetl, já myslel, že sháníš Chrome. Aktuální Chromium ve stable tak, aby se aktualizoval, je problém. Nevím o tom, že by to šlo.